FA - EN

 

قائم مقام
نام و نام خانوادگی دکتر مصطفی جهانگیر دکتر مصطفی جهانگیر
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 051-35091160 داخلی 102
مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات- کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی- دکتری مدیریت
رزومه مشاهده PDF   |  صفحه شخصی    googlescolar LinkedIn ORCID research gate

من در علوم پزشکی وارستگان از سال 1392 به عنوان عضو هیات علمی گروه فناوری اطلاعات سلامت و معاون دانشجویی فرهنگی و از سال 1395 با حفظ سمت به عنوان قائم مقام رییس مرکز مشغول به کار هستم.
تحصیلات دانشگاهی من از کارشناسی تا دکتری تخصصی در رشته های فناوری اطلاعات و مدیریت بوده است. علایق آموزشی و پژوهشی من دو حوزه بین رشته ای «مدیریت دیجیتال» با تاکید بر سلامت دیجیتال (یا فناوری اطلاعات سلامت)، و «مدیریت رفتاری» با تاکید بر منابع انسانی و رفتار در نظام سلامت است.
بر این موضوع تاکید دارم که دانشجویانم در کلاس های درس، دانش ها و مهارت هایی را فرا بگیرند که در بازار کار برای آن ها تقاضا وجود دارد و باعث افزایش ضریب اشتغال پذیری آن ها در آینده کاریشان می شود.
دروسی که برای دانشجویان فناوری اطلاعات سلامت تدریس می کنم عبارتند از: فناوری اطلاعات سلامت، مدیریت فناوری در حوزه سلامت، اصول مدیریت، اصول مدیریت فردی و محیط کار، مدیریت منابع اطلاعاتی سلامت، ساختمان داده و برنامه نویسی و زبان تخصصی است.

 

مسئول دفتر قائم مقام و دبیرخانه
نام و نام خانوادگی گلسا خواجه نظام گلسا خواجه نظام
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 051-35091160 داخلی 103
مدرک تحصیلی کارشناسی علوم تربیتی

شروع همکاری من با علوم پزشکی وارستگان، از بهمن ماه سال 1389 بوده است و البته شروع این دوره را می توانم قدم گذاشتن در دوران شیرینی از زندگیم معرفی کنم
بنده در وارستگان در واحدهای آموزش، کتابخانه و انتشارات مشغول به فعالیت بوده ام و از سال 95 تا کنون به عنوان مسئول دفتر قائم مقام ریاست و کارشناس فرهنگی در خدمت وارستگان هستم.

از جمله علاقه مندی های من صفحه آرایی کتاب ها و مقالات است و توصیه من به شما بزرگوران این است که چنانچه کار و محیط کارتون را دوست داشته باشین، از هر لحظه آن لذت خواهید برد

 

کارشناس روابط عمومی
نام و نام خانوادگی مینا سلیمانیان مینا سلیمانیان
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 051-35091160 داخلی 341
مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی

اینجانب از مرداد ۱۳۹۸ در علوم پزشکی وارستگان به عنوان کارشناس روابط عمومی، کارشناس انتشارات و پژوهش و مسئول کتابخانه مشغول به خدمت هستم.

تحصیلات من در رشته‌ی زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی و مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد.

پیش از پیوستن به وارستگان مدرس زبان و نجوم بوده و در سمت روابط عمومی مشغول به کار بوده‌ام.

مهم‌ترین علایق من مطالعه‌ی ادبیات کشورها و ملل گوناگون، مترجمی زبان، نجوم و رصد آسمان و فعالیت‌های مربوط به شغلم است. عقیده دارم زمانی که شغلم را دوست دارم خستگی‌ناپذیرم و هر ثانیه‌ی آن برایم با علاقه می‌گذرد.

از جمله اهداف من در سمتی که مشغول به خدمت هستم ایجاد بستری تازه برای افزایش میل افراد به خواندن کتاب و ایجاد ارتباطی مثبت میان دانشجویان و مرکز با استفاده از وسایل ارتباط جمعی است.

 

کارشناس دبیرخانه
نام و نام خانوادگی مجید رزمی مجید رزمی
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 051-35091160 داخلی 202
مدرک تحصیلی مهندسی کشاورزی

من از ابتدای دی ماه سال 1394 در دانشگاه علوم پزشکی وارستگان در قسمت آموزش به عنوان کارشناس آموزش مشغول به کار شدم. در نیمسال دوم سال 1395 حدوداً به مدت شش ماه در قسمت تربیت بدنی دانشگاه مسئولیت تربیت بدنی را هم به عهده داشتم و بعد از آن هم در قسمت پسران با خانم رسولی مسئول تربیت بدنی فعلی همکاری های لازم را دارم. از سال 1396 امور دبیرخانه و بایگانی و تلفنخانه را هم در قسمت آموزش زیر نظر مدیر آموزش انجام وظیفه می کردم تا اینکه در نیمه دوم سال 1397 پس از تفکیک دبیرخانه از مدیریت امور آموزشی بعنوان کارشناس ( مسئول ) دبیرخانه زیر نظر قائم مقام ریاست مرکز با حفظ سمت کارشناسی امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی مشغول به کار هستم. تجربیات و اطلاعات آموزشی بسیار خوبی را در اینجا آموخته و می­آموزم که امیدوارم برای مرکز و دانشجویان مثمر ثمر بوده باشم. رشته تحصیلی ام مهندسی کشاورزی است. قبل از آن هم به مدت 20 سال در امور آبادانی و عمرانی کشور در شرکت های خصوصی بعنوان سهامدار و عضو هیئت مدیره، معاون و سرپرستی کارگاهها را به عهده داشتم.