FA - EN

آرمین مختاریه
لطفا خودتون رو معرفی کنید؟
آرمین مختاریه هستم، کارشناس ارشد بیوشیمی بالینی
نحوه قبولی و آشناییتون و با وارستگان بفرمایید:
در سال 90 به عنوان ورودی اول وارستگان، علوم پزشکی وارستگان دانشگاه خیلی شناخته شده‌ای نبود، تا حدی می‌توان گفت با توجه به شرایط کنکور و رتبه‌ها در وارستگام قبول شدیم، نگرانی‌هایی بابت خصوصی بودن دانشگاه، اعتبار مدرک آن داشتیم اما خوشبختانه نتیجه خیلی خوبی را گرفتیم.
خاطره‌ای از سال‌های تحصیل در وارستگان دارید؟
روز اولی که برای ثبت نام آمدیم، مکان دانشگاه در مکان فعلیش نبود، فضای خیلی کوچکتری نسبت به این فضا در اختیار داشت و امکانات بسیار محدود‌تر بود و الان بعد از 5 سال هم از لحاظ مکانی و هم از نظر امکانات از آزمایشگاه‌ها تا افراد هیئت علمی خوشبختانه پیشرفت بسیار قابل ملاحظه بوده و باعث افتخار من است که در این محیط درس خواندم.
از طرفی پیشرفت رشته‌ای که دانشگاه داشته، رشته فناوری اطلاعات سلامت به آن اضافه شده است و این‌ها همه برای ما و دانشگاه نشانه‌های خوبی از پیشرفت است.
مهم‌ترین ویژگی‌های دانشجویان علوم پزشکی وارستگان؟
یکی از اتفاقات خوبی که در وارستگان می‌افتد، توجه به مهارت محوری دانشجویان است، آمار خوب قیولی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد از اتفاقات خوبی است که در علوم پزشکی وارستگان می‌افتد و هم چنین اشتغال به کار دانشجویان در بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز بهداشت بزرگ و خوب  و تیپ یک کشور از مواردی است که می‌توان از طریق آن عنوان کرد روال درستی در سیستم مدیریتی وارستگان اتفاق می‌افتد.
در ابتدای ورود نسبت به مدرکی که قرار بود در انتها بگیرم نگران بودم، بعد از ورود به مقطع بالاتر کاملا متوجه شدم که اشتباه فکر می‌کردم و وارستگان دانشگاه شناخته شده‌ای برای سایر دانشگاه‌ها بود.
مهم‌ترین ویژگی وارستگان چیست؟
یکی از نقاط قوت هر سازمان مدیریت خوب آن است و این قاعده در وارستگان مستثنی نیست، در این زمینه خاطره‌ای دارم که در سال اول که در ساختمان قبلی وارستگان بودیم، آقای دکتر وارسته مدیریت مرکز به ما قول دادند که تا ترم سوم ساختمان جدید کار ساخت و سازش به پایان می رسد، فکر نمی‌کردیم که ساختمان به موقع حاضر شود ولی همه چیز طبق قول در ترم سوم در ساختمان جدید برگزار شد و این نشان دهنده نظم موجود است و پشت هر مساله‌ای هدفی وجود دارد.
توصیه شما به دانشجویان علوم پزشکی وارستگان چیست؟
مهارت‌هایی را که در وارستگان کسب کردم در دوره ارشد بسیار برایم کمک کننده بود و فرمایش آقای دکتر وارسته که همیشه به تکمیل کردن سبد مهارتی تاکید می‌کردند را فراموش نمی کنم.
حرف آخر:
با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما دانشجویان عزیز، شما را به خداوند منان می سپارم.