FA - EN

 

 

معاون آموزشی
نام و نام خانوادگی دکتر احمد ابوالحسنی دکتر احمد ابوالحسنی
مدرک تحصیلی دکترای دندانپزشکی
شماره تماس 051-35091160
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
رزومه مشاهده

 

قائم مقام معاونت آموزشی
نام و نام خانوادگی دکتر فاطمه کیفی دکتر فاطمه کیفی
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 35091160 داخلی 105
مدرک تحصیلی دکتری تخصصی بیوشیمی بالینی
رزومه فارسی   انگلیسی      صفحه شخصی    googlescolar LinkedIn ORCID research gate


اینجانب از سال 87 فعالیت خود را با تدریس دوره های مهارتی PCR و مهندسی ژنتیک در علوم پزشکی وارستگان شروع کردم. در فاصله زمانی 90 الی 95 در گروه علوم آزمایشگاهی تدریس دروس ژنتیک، سلولی- مولکولی و بیوشیمی بالینی 1 و در گروه گفتار درمانی تدریس دروس روش تحقیق و نگارش متون را برعهده داشتم. از سال 95 به عنوان عضو هیات علمی گروه علوم آزمایشگاهی و معاون پژوهشی و در سال 97 با حفظ سمت، به عنوان مدیرگروه علوم آزمایشگاهی انتخاب گردیدم. اینجانب دانش آموخته بیوتکنولوژی در مقطع کارشناسی ارشد و بیوشیمی بالینی در مقطع دکتری دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌باشم.
علاوه بر آموزش دروس تخصصی آزمایشگاهی علاقه زیادی به پژوهش در موضوعات مربوط به رشته خودم خصوصا مباحث اختلالات متابولیک مادرزادی، تشخیص بیماریهای ژنتیک انسانی، ژنتیک سرطان، مباحث سیتوژنتیک مولکولی و کلاسیک، نانوتکنولوژی، بیوانفورماتیک و مطالعات ساختاری پروتئین دارم و بسیاری از مقالات چاپ شده و کتابهای نگارش شده نیز در این خصوص می‌باشد. با توجه به سابقه کاری اینجانب در بخش‌های مختلف آزمایشگاه ازجمله بخش ژنتیک مولکولی، سیتوژنتیک کلاسیک و مولکولی و همچنین متابولیک، سعی می‌کنم دانشجویان علاوه بر آموزش تئوری دروس، در زمینه عملی نیز تجربه و مهارت کافی بدست آورده و بتوانند از این مهارتها در زمینه تشخیص و کمک به بیماران مختلف استفاده نمایند. تاکید اینجانب بر این است که مهارتهایی به دانشجویان منتقل گردد که برای بازار کار و افزایش ضریب اشتغال پذیری آنان مفید باشد. دروسی که در گروه علوم آزمایشگاهی تدریس آن بر عهده اینجانب است عبارتند از: زیست شناسی سلولی و مولکولی- ژنتیک- بیوشیمی بالینی 1- روش تحقیق- قوانین آزمایشگاه- سمینار

 

مدیر امور آموزشی
نام و نام خانوادگی شکرالله نعمتی شکرالله نعمتی
مدرک تحصیلی کارشناسی علوم تربیتی
شماره تماس 35091160 داخلی 200
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پس از سی سال تجربه درپست های مدیریتی و آموزشی در آموزش و پرورش و افتخار بازنشستگی با درجه کارشناسی ارشد دررشته شغلی آموزشی فرهنگی از تیرماه سال 1390 به عنوان مدیر امور آموزشی در این مرکزمشغول به کار شدم، اینجانب در حوزه کاری خود علاوه برتکریم دانشجویان و اولیا آن ها و تعامل سازنده با اعضای هیات علمی و مدرسین محترم، تاکیید حداکثری بر استفاده از فناوری های نوین ارائه خدمات آموزشی در حوزه دیجیتال و پرهیز از  بروکراسی اداری را برای تربیت دانشجویانی با دانش، با اخلاق و مهارت محور را سر لوحه برنامه کاری خود قرار داده ام.

 

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی  (EDC)
نام و نام خانوادگی دکتر داوود منصوری دکتر داوود منصوری
مدرک تحصیلی دکتری تخصصی باکتری شناسی پزشکی
شماره تماس 051-35091160 داخلی 207
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
رزومه مشاهده

دکتر داود منصوری استادیار گروه علوم آزمایشگاهی و مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی(EDC) مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان هستم. تحصیلات دانشگاهی من به ترتیب درمقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی « زیست شناسی، میکروب شناسی پزشکی و باکتری شناسی پزشکی» بوده است. و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مجازی می باشم.
علاوه بر آموزش علاقه زیادی به پژوهش در موضوعات مربوط به رشته خودم به خصوص مواد ضد میکروبی طبیعی دارم.در کلاس درس تاکید اصلی پس از یادگیری دروس تئوری ، تجربه و مهارت کافی در انجام آزمایشات عملی  و تداوم آن در آزمایشگاههای تشخیص طبی می باشد. دروسی که در این مرکز برای دانشجویان تدریس می کنم عبارتست از: میکروب شناسی عمومی (تئوری و آزمایشگاه)، باکتری شناسی پزشکی(تئوری و آزمایشگاه)، ویروس شناسی پزشکی(تئوری و آزمایشگاه) و سمینار دانشجویان علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی عمومی (تئوری و آزمایشگاه) دانشجویان علوم تغذیه و درس عوامل بیماریزا و عفونی دانشجویان فناوری اطلاعات سلامت می باشد

 

کارشناس امور آموزشی علوم تغذیه
نام و نام خانوادگی مجید رزمی مجید رزمی
مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی کشاورزی
شماره تماس 051-35091160 داخلی 202
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

من از ابتدای دی ماه سال 1394 در دانشگاه علوم پزشکی وارستگان در قسمت آموزش بعنوان کارشناس آموزش مشغول به کار شدم. در نیمسال دوم سال 1395 حدوداً به مدت شش ماه در قسمت تربیت بدنی دانشگاه مسئولیت تربیت بدنی را  بعهده داشتم و بعد از آن هم در قسمت پسران با خانم رسولی مسئول تربیت بدنی فعلی همکاری های لازم را دارم. از سال 1396 امور دبیرخانه و بایگانی و تلفنخانه را هم در قسمت آموزش زیر نظر مدیر آموزش انجام وظیفه می کردم تا اینکه در نیمه دوم سال 1397 پس از تفکیک دبیرخانه از مدیریت امور آموزشی بعنوان کارشناس ( مسئول ) دبیرخانه زیر نظر قائم مقام ریاست مرکز با حفظ سمت کارشناسی امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی مشغول بکار هستم. تجربیات و اطلاعات آموزشی بسیار خوبی را در اینجا آموخته و می ­آموزم که امیدوارم برای مرکز و دانشجویان مثمر ثمر بوده باشم. رشته تحصیلی ام مهندسی کشاورزی است. قبل از آن هم به مدت 20 سال در امور آبادانی و عمرانی کشور در شرکت های خصوصی بعنوان سهامدار و عضو هیئت مدیره، معاون و سرپرستی کارگاه ها را به عهده داشتم.

 

کارشناس امور آموزشی
نام و نام خانوادگی فاطمه رسولی فاطمه رسولی
مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی کشاورزی
شماره تماس 051-35091160 داخلی 201
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شروع همکاری من با علوم پزشکی وارستگان بعنوان کارشناس دانشجویی فرهنگی از آبان ماه 1392 کلید خورد. در شهریور ماه 95 همکاری من با واحد دانشجویی فرهنگی خاتمه یافت و فعالیت  در معاونت پژوهشی بعنوان کارشناس پژوهشی و انتشارات آغاز گردید.. از تیرماه سال 96 با حفظ سمت مسئولیت واحد تربیت بدنی هم به اینجانب واگذار گردید تا بتوانم در اعتلای فرهنگ ورزش و تندرستی جامعه پزشکی و پیراپزشکی گامی موثر بردارم.

دانش آموخته رشته مهندسی کشاورزی گرایش آب هستم و به عنوان تجربه و رهاوردی که از محیط کار داشته ام به کلیه دانش آموختگان رشته  های دانشگاهی بیان می کنم تنها به مدرک تحصیلی خود اکتفا نکنید،  بستر کار و کسب موقعیت اجتماعی مناسب صرفا با دانستن حجم انبوهی از علم تئوری حاصل نمی شود و وجه تمایز شما با رقیبان مهارت های شماست.

وارستگان بعنوان یک دانشگاه مهارت محور این فرصت را برای شما فراهم می نماید تا در کنار علم سبد مهارتی خود را نیز غنی سازید.

 

کارشناس مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای و آموزش مداوم
نام و نام خانوادگی معصومه رستم زاده معصومه رستم زاده
مدرک تحصیلی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی
شماره تماس 051-35091160 داخلی 204
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

من در علوم پزشکی وارستگان از ابتدای سال 1397 به عنوان مسئول مرکز آموزش های مهارتی و کارشناس علمی و از انتهای سال 1397 با حفظ سمت، به عنوان مسئول آموزش مداوم این مرکز مشغول به کار هستم. همچنین از ابتدای مرداد 1398 با حفظ سمت به عنوان کارشناس روابط بین الملل نیز مشغول به کار هستم.
در مقطع لیسانس، رشته کامپیوتر با گرایش نرم افزار را گذرانده ام و برای ادامه تحصیل، با توجه به علاقه ام به مدیریت اجرایی و مارکتینگ، در مقطع ارشد، این رشته را انتخاب کردم و در همین زمینه حدود 8 سال تجربه کاری دارم.
کار در محیط آموزشی پویا و مهارتی وارستگان را میتوانم به عنوان یک فرصت عالی در زندگیم ببینم که یکی از آورده هایی که برای من تاکنون داشته است، به روز بودن و در مسیر آموزش بودن است .
با توجه به اینکه دغدغه این روزهای اکثر دانشجویان و دانش آموختگان، پیدا کردن شغل مرتبط با تحصیلاتشان است و همچینین با توجه به نیاز کارفرماها به داشتن نیروی کار با دانش کافی و مهارت بالا، ماموریت اصلی من در وارستگان ، با مهارت کردن دانشجویان و دانش آموختگان در حوزه های مختلف تخصصی، عمومی و کاربردی است.
همچنین از آنجاییکه فرصت تحصیل در وارستگان برای دانشجویان بین المللی نیز فراهم شده است، یکی دیگر از وظایف حیطه شغلی من آماده کرده زیر ساخت های واحد روابط بین الملل و جذب دانشجو در این مرکز می باشد.