FA - EN

varastegan moarefeh
به گزارش مفدا
وارستگان، جلسه معارفه ویژه دانشجویان ورودی بهمن ماه 96 علوم پزشکی وارستگان چهارشنبه مورخ 2 اسفندماه 96 برگزار شد، این جلسه به همت دانشجویان کانون های دانشجویی و با حضور ریاست دانشکده، اعضای هیات موسس، معاونت های دانشجویی و فرهنگی و و کارمندان علوم پزشکی وارستگان برگزار گردید و با استقبال بسیار خوب دانشجویان ورودی جدید مواجه شد.

این جلسه که توسط تیم ایده پردازی با کارگردانی سارا ضیافتی از دانشجویان فعال علوم آزمایشگاهی، به شکل برنامه دورهمی و با اجرای قوی پیمان قهرمانی برگزار گردید.
در خلال برنامه دانشجویان کانون هنرهای نمایشی با کارگردانی محمد پهلوانی و بازی ویژه صادق مهدی زاده و تعدادی از بازیگران تیم تئاتر، هر یک از کانون های دانشجویی وارستگان را معرفی نمودند.
مهمان اول این دورهمی دانشجویی، دکتر عبدالرضا وارسته بودند که از ایشان سوالاتی که دانشجویان جدید الورود داشتند پرسیده شد همچنین دکتر وارسته در انتهای صحبت هایشان از دانشجویان خواستند علاوه بر تمرکز به بعد علم اندوزی، در راستای افزایش مهارت های خود اقدام نمایند.
همچنین در این جلسه از مدیران گروه ها و فارغ التحصیلان وارستگان دعوت شد تا به تعدادی از سوالات دانشجویان جدید الورود پاسخ دهند