FA - EN

خیلی مهم
اطلاعیه امتحانات پایان نیمسال961

دانشجوی گرامی؛

نیمسال 961 در شرف پایان است و ان­شاء­الله که توانسته باشیم در مسیر ارائه خدمات آموزشی حداقل نمره قبولی را کسب کرده باشیم و شما نیز با بهره­وری کامل از فرآیند آموزش به نتایج مثبت و تغییرات رفتاری لازم رسیده باشید.

امتحانات به عنوان ابزار لازم برای ورود به یک سطح بالاتر برای شما یک ضرورت است و گروه های آموزشی نیز با توجه به نتایج آن نسبت به ارزیابی خود اقدام کرده و سعی خواهد شد تا در صورت کشف نقایص احتمالی نسبت به رفع آن در آینده اقدام کنند.

برگزاری امتحانات سالم، با­نظم و توأم با عدالت از دغدغه های اصلی علوم پزشکی وارستگان بوده و هست، لذا سعی شده است با دقت در برنامه­ریزی بتوانیم با آرامش کامل نسبت به برگزاری آزمون های پایان ترم شما را در مسیر رسیدن به اهداف کمک نماییم و بدین جهت از شما دانشجوی عزیز کمال مساعدت در اجرای قوانین برگزاری امتحانات را خواستاریم و مجددا" اجرای موارد زیر را یادآوری می نماییم.شرط ورود به جلسات امتحانی داشتن کارت ورود به جلسه امتحانات است.
 1. شرط ورود به جلسه امتحان، داشتن کارت ورود به جلسه امتحانات است
 2. دانشجویان موظف هستند 10 دقیقه قبل از برگزاری آزمون در شماره صندلی مختص خود مستقر گردند. درب سالنهای آزمون راس ساعت بسته خواهد شد و از ورود افرادی که با تأخیر وارد شوند جلوگیری به عمل خواهد آمد.
 3. قبل از ورود به سالن امتحانات، شماره صندلی خود و سالن برگزاری امتحان خود را از محل مربوطه در برد به خاطر بسپارید.
 4. در صورت قرار نگرفتن در مکان شماره صندلی اعلام شده به عنوان متخلف شناخته می شوید و مطابق با آیین نامه متخلفین با شما برخورد خواهد شد.
 5. به همراه داشتن کتاب، جزوه و موبایل در جلسات امتحانی ممنوع است.
 6. استفاده از گوشی موبایل به جای ماشین حساب ممنوع می باشد.
 7. با توجه به اینکه از ورود کلیه وسایل و کیف دستی شما به سالن امتحانات ممانعت به عمل می آید شایسته است از قرار دادن وسایل قیمتی و پول در کیف دستی خود خودداری فرمایید.
 8. ترجیحاً از خودکار آبی برای پاسخ گویی به سوالات استفاده نمایید.
 9. پس از دریافت اوراق امتحان تعداد صفحات و سالم بودن آن را بررسی فرمایید.
 10. نحوه پاسخگویی به سوالات هر امتحان در ابتدای هر امتحان توضیح داده می شود. ( پاسخگویی در روی برگه ها یا در پاسخنامه و یا ....)
 11. در آزمونهای تستی که دارای پاسخنامه جداگانه می باشند از پاسخ دادن بر روی پرسشنامه جداً پرهیز نمایید و فقط جواب سؤالات را بر روی پاسخنامه علامت گذاری نمایید درغیر این صورت به عنوان متخلف شناخته می شوید.
 12. در ابتدای هر آزمون حتماً نام خود را بر روی برگه سؤالات و برگه پاسخنامه درج نموده و در پایان کلیه آزمونها برگه سؤالات را به همراه برگه پاسخنامه به مراقبین تحویل نمایید.
 13. استفاده از لاک غلط گیر در امتحانات ممنوع می باشد.
 14. جا به جا کردن لاک غلط گیر و ماشین حساب در جلسه امتحان ممنوع است.
 15. به محض توزیع سؤالات به هیچ عنوان با دانشجویان همجوار و غیر همجوار خود صحبت نکنید.
 16. در پاسخنامه­ ها بهتر است از علامت ضربدر × استفاده کنید تا در صورت اشتباه، خانه مربوطه را پر کرده و خانه مورد نظر خود را علامت ضربدر × بگذارید.
 17. برای هر امتحان شماره صندلی شما تغییر می نماید.
 18. پس از امضاء صورتجلسه تصویری امتحانات از جلسه خارج شوید.
 19. گوشیها را بی صدا کرده و نرم افزار اذان را غیرفعال نمایید.
 20. برای حفظ آرامش جلسه امتحان به هیچ عنوان تا 10 دقیقه آخر وقت آزمون از مراقبین یا اساتید سوال نفرمایید.
 21. " به وب سیستم دانشجویی خود (سما) سر بزنید و در صورت ثبت نمرات و درخواست اعتراض، در مهلت تعیین شده تیک اعتراض و پیام لازم را برای استاد محترم بنویسید.
 22. تأکید می­گردد ملاک برگزاری ساعت و تاریخ امتحانات، ساعت و تاریخ درج شده در کارت ورود به جلسه امتحانات می باشد. از مشاهده برنامه درسی و تأییدیه انتخاب واحد در وب و یا عکسهایی که قبلاً تهیه شده است برای مشاهده زمان امتحان خودداری شود.