FA - EN

دانشجویان عزیز

    طبق برنامه تنظیمی آموزش، زمان انتخاب واحد نیمسال 982 از تاریخ 1398/11/13 لغایت 1398/11/17 می‌­باشد. دانشجویان گرامی شایسته است حداکثر تا تاریخ 1398/11/11 نسبت به واریز مبلغ شهریه ثابت به علاوه مانده بدهی ترم قبل اقدام نموده تا امکان انتخاب واحد اینترنتی میسر گردد. لازم به ذکر است دانشجویان موظف به پرداخت شهریه ثابت بر اساس سال ورود خود هستند.

چگونگی پرداخت شهریه

الف) پرداخت الکترونیکی:

با توجه به فراهم شدن شرایط پرداخت آنلاین نیازی به مراجعه به بانک نیست و داشتن کارت اعتباری عضو شبکه شتاب کافیست. در این نوع پرداخت داشتن رمز دوم کارت + (Cvv2) و تاریخ انقضای کارت لازم می­باشد. شایسته است دانشجویان گرامی با مراجعه به پرتال دانشجویی مبلغ بدهی قبلی به علاوه شهریه ثابت را بصورت الکترونیکی پرداخت نمایند تا شرایط انتخاب واحد برایشان فراهم شود.

ب) پرداخت سنتی:

مراجعه به یکی از شعب بانک سپه و واریز وجه ( بدهی + مانده شهریه ترم قبل) به حساب پس انداز به شماره 0715301125002 و اعلام شماره فیش واریزی به امور مالی تا بصورت دستی اجازه انتخاب واحد به دانشجو داده شود در ضمن ذکر شماره دانشجویی و کد ملی  در فیش پرداخت الزامی می باشد.

ج)قابل توجه دانشجویان شاهد

مطابق بخشنامه جدید بنیاد شهید، آن دسته از دانشجویانی که در نیمسال۹81 مشروط شده اند، می بایستی ۱۰۰ درصد شهریه نیمسال ۹81 را شخصا پرداخت نمایند. لذا حتما باید کل شهریه ترم مشروطی را پرداخت نمایند تا امکان انتخاب واحد برایشان فراهم شود.

 توصیه های مهم:   

 • در صورت واریز شهریه بصورت نقدی، دانشجو می بایست شماره فیش واریزی به همراه تصویر آن را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال، تا نسبت به مجاز شدن انتخاب واحد اقدام شود.
 • دانشجویان ارجمند بایستی تا قبل از زمان حذف و اضافه به امور مالی مراجعه و در خصوص تعیین تکلیف الباقی شهریه اقدام نماید. در صورت عدم مراجعه چاره ای جز بستن حذف و اضافه نخواهد بود. تاریخ حذف و اضافه 28 و 29 بهمن 1398 می باشد.
 • دانشجویانی که به هر دلیل جهت تعیین تکلیف الباقی شهریه تا تاریخ 1398/11/17 به امور مالی مراجعه ننمایند، حذف ترم خواهند شد و مشکلات ناشی از آن نیز بعهده دانشجو خواهد بود.
 • برای تسهیل در امر پرداخت شهریه، درصورت تمایل دانشجویان محترم می­توانند الباقی شهریه خود را طی دو فقره چک به سررسیدهای02/05/ 1399و 1399/03/05 پرداخت نماید. (فقط چک بانکی صیادی قابل قبول است)
 • دانشجویانی که ترم 982 کارآموزی در عرصه دارند باید شهریه ثابت و قسمتی از متغیر را واریز نموده تا امکان انتخاب واحد ایشان فراهم گردد. حداقل مبلغ پرداختی بصورت علی الحساب 20.000.000 ریال می باشد.
 • تبصره: دانشجویانی که ملزم به پرداخت علی الحساب شهریه هستند در صورتی که همزمان واریز شهریه ثابت، شهریه متغیر را طی دو فقره چک به تاریخ های اعلامی تصفیه نمایند نیازی به پرداخت علی الحساب نیست.
 • تبصره: دانشجویانی که قبل از انتخاب واحد ملزم به گذراندن کارآموزی در عرصه بوده اند باید به هنگام انتخاب واحد نسبت به تعیین تکلیف شهریه متغیر خود اقدام نمایند.
 • دانشجویانی که در ترم گذشته نسبت به پرداخت به موقع شهریه خود اقدام ننموده اند حتماً بایستی نسبت به پرداخت شهریه متغیر خود بصورت نقدی اقدام نمایند در غیر اینصورت انتخاب واحد آنان از نظر امورمالی تایید نمی­گردد.
 • از دانشجویانی که در ترم گذشته دارای چک برگشتی بودند به هیچ عنوان چک قبول نمی­ گردد و بایستی شهریه متغییر خود را کامل پرداخت نمایند.
 • دانشجویان محترم شاهد که در ترم قبل مشروط شده اند 100% درصد شهریه ترم مشروطی را بایستی پرداخت نمایند لذا از دانشجویان خواسته می شود قوانین جدید بنیاد شهید را مطالعه نمایند.
 • دانشجویان محترم دو روز پس از واریز شهریه تأییدیه مالی را در پرتال دانشجویی کنترل و درصورت مشاهده هرگونه مغایرت به واحد مالی مراجعه نمایند.
 • جهت پرداخت شهریه ثابت ، دانشجویان محترم  شهریه خود را بصورت الکترونیکی پرداخت و حتی الامکان از مراجعه حضوری به امور مالی خوداری نمایند.
 • انتخاب واحد برای کلیه دانشجویان اینترنتی است و چون در بعضی از دروس ظرفیت محدود است لذا با توجه به آزادی عمل کلیه گروه­ها برای انتخاب آن دسته از دروس، سعی نمایید در اولین فرصت نسبت به واریز وجه شهریه ثابت اقدام و انتخاب واحد را به انجام برسانید.
 • توصیه می گردد دانشجویان عزیز اطلاعیه های آموزش را در خصوص انتخاب واحد به دقت مطالعه فرمایند.

مدیریت امورمالی