FA - EN

اعضای هیات علمی


 

دکتر منیره دهری
سمت عضو هیات علمی و مدیر گروه دکتر منیره دهری
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 35091160 داخلی 312
مدرک تحصیلی دکتری تخصصی تغذیه و رژیم درمانی
رزومه مشاهده


شروع بکار اینجانب بعنوان عضو هیات علمی گروه تغذیه در علوم پزشکی وارستگان از ابتدای سال 1397 بوده و از اسفند ماه همین سال با حفظ سمت به عنوان سردبیرمجله علوم پزشکی وارستگان (JEHR) مشغول به فعالیت می باشم . همچنین مسئولیت مشاوره دانشجویان تغذیه نیمسال 971  را نیز به عهده دارم . 

تحصیلات دانشگاهی بنده در دوره های کارشناسی،  کارشناسی ارشد و دکترا در رشته علوم تغذیه بوده است.

دروسی که در گروه تغذیه تدریس آن ها به عهده بنده می باشد، شامل:  رژیم درمانی 1 و2، روش تحقیق در علوم بهداشتی، اصول تنظیم برنامه­های غذایی، سمینار، پروژه و ژورنال کلاب بوده و مسئول کارآموزی در عرصه بیمارستان دانشجویان کارآموزی نیز می باشم.  

علایق آموزشی و پژوهشی من بیشتر در زمینه تغذیه بالینی در بیماری­های مزمن مرتبط با تغذیه مثل دیابت و چاقی، تغذیه حمایتی بیماران در شرایط بستری درICUو تغذیه در بیماران عصبی خصوصا مبتلایان به میگرن می­باشد.

تلاش من در زمینه تحقق اهداف عالی آموزشی و پژوهشی علوم پزشکی وارستگان و با تاکید بر استفاده از جدیدترین آموزه های رشته تخصصی خود جهت تسلط علمی، به روز نگاه داشتن اطلاعات آموزشی و انتقال هر چه کاملتر آن به دانشجویان عزیز می باشد. همچنین طبق آنچه همیشه مورد تاکید مدیران محترم بوده است، تشویق و آموزش دانشجویان جهت کسب مهارت های شغلی، فردی و ارتباطی برای کسب مناسب­ترین موقعیت­های شغلی پس از فارغ التحصیلی همواره مد نظر ماست.

 

دکتر پرنیان پزشکی
سمت عضو هیات علمی دکتر پرنیان پزشکی
ایمیل pezeshkip@ varastegan.ac.ir
شماره تماس 35091160 داخلی 104
مدرک تحصیلی دکترای تخصصی میکروبیولوژی مواد غذایی
رزومه مشاهده       صفحه شخصی    googlescolar LinkedIn ORCID research gate


اینجانب از سال 1392 در گروه آموزشی تغذیه مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان به عنوان عضو هیئت علمی و در دو دوره 1393-94 و 96 تا 98 به عنوان مدیر گروه تغذیه مشغول به فعالیت بوده ام. تحصیلات خود را در رشته علوم و صنایع غذایی (از مقطع کارشناسی تا دکتری تخصصی) با گرایش میکروبیولوژی مواد غذایی در دانشگاه فردوسی مشهد گذرانیده و به عنوان دانشجوی ممتاز آن دانشگاه در سال 95 فارغ التحصیل شده ام.

ازعلایق آموزشی و پژوهشی اینجانب می توان به میکروبیولوژی مواد غذایی، مسمومیت های مواد غذایی، شیمی و بیوشیمی مواد غذایی،کنترل کیفیت مواد غذاییف مواد غذایی فراسودمند و پروبیوتیک ها و نقش آن در سلامت اشاره کرد.

دروسی که در گروه تغذیه تدریس آن تا کنون بر عهده من بوده است عبارتند از: میکروبیولوژی عمومی – میکروبیولوژی مواد غذایی- شیمی و تجزیه مواد غذایی - اصول و روش های نگهداری مواد غذایی – اکولوژی غذا و تغذیه – بهداشت و مسمومیت های مواد غذایی – اثر فرایند بر ارزش غذا – کاراموزی در عرصه صنایع غذایی.

استفاده از دانش کسب شده در کلاس ها در حوزه علوم غذایی و کاربرد آن در علم تغذیه و یادگیری مفهومی و استنباطی دروس جز اصول کار من در کلاس ها بوده و همواره تاکید من در کاربرد عملی تئوری های آموزش داده شده در مهارت های شغلی آینده دانشجویانم است.

 

 

دکتر عاطفه صرافان صادقی
سمت عضو هیات علمی دکتر صرافان
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 35091160 داخلی 333
مدرک تحصیلی دکتری تخصصی بهداشت و ایمنی مواد غذایی

عاطفه صرافان صادقی استادیار گروه تغذیه مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان و عضو مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی( EDC ) مرکز نیز هستم. تحصیلات دانشگاهی من به ترتیب عبارتند از :

  • دکتری عمومی دامپزشکی دانشگاه فردوسی مشهد
  • دکتری تخصصی بهداشت و ایمنی موادغذایی دانشگاه فردوسی مشهد
  • دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی

علاوه بر آموزش دروس تخصصی در حیطه موادغذایی علاقه زیادی به پژوهش در موضوعات مربوط به ایمنی موادغذایی خصوصا طراحی سنسورها جهت شناسایی آلاینده ها و استفاده از مواد ضد میکروبی طبیعی به منظور کنترل میکروب های غذازاد دارم.

 دروسی که برای دانشجویان گروه تغذیه و سایر گروه ها تدریس می کنم اصول و روش های نگهداری موادغذایی، شیمی تجزیه موادغذایی، بهداشت و مسمومیت های غذایی  و فیزیولوژی می باشند.

 

 زهره حسینی
سمت هیئت علمی زهره حسینی
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 35091160 داخلی 331
مدرک تحصیلی کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی
رزومه مشاهده


من در علوم پزشکی وارستگان از سال 1396 به عنوان عضو هیات علمی گروه تغذیه و از سال 1397 با حفظ سمت به عنوان مسئول اساتید مشاور مشغول به فعالیت می باشم .در این فاصله مسئولیت مشاوره دانشجویان دو نیمسال تغذیه 952 و 961 را نیز عهده دار می باشم.  تحصیلات دانشگاهی بنده از دوره کارشناسی تا کارشناسی ارشد در رشته تغذیه بوده است و علایق آموزشی و پژوهشی من در دو حوزه ، "تغذیه بالینی " با تاکید بر روش های مدرن رژیم درمانی در چاقی، بیماری دیابت ، بیماری ام اس و تغذیه در استرس متابولیک و در حوزه " تغذیه جامعه"  با تاکید بر اصلاح سبک زندگی، تغییر عادات غذایی و بهبود رفتارهای غذایی و ناامنی غذایی در جامعه می باشد.

تاکید من در کلاس درس برای دانشجویان بیشتر در زمینه رعایت نظم و انضباط کلاسی، بهره وری از آخرین مطالب منتشر شده در حوزه سلامت و تشویق در زمینه کسب مهارت های فردی و کاری  در کنار دروس تئوری برای به کار گیری در آینده شغلی خود و همچنین کاربردی نمودن و بهره بردن عملی از آنچه به عنوان دروس تئوری در کلاس آموزش می بینند،  می باشد. دروسی که در گروه تغذیه تدریس آنها به عهده بنده می باشد، شامل: تغذیه اساسی2، ارزیابی وضعیت تغذیه، سمینار، پروژه و ژورنال کلاب، رژیم درمانی 1 و مسئول کارآموزی در عرصه بیمارستان است.   

 

پریسا زارعی شرق
سمت عضو هیات علمی و مسئول فعالیت های دانشجویی گروه پریسا زارعی شرق
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 35091160 داخلی 311
مدرک تحصیلی کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی
رزومه مشاهده


اینجانب از سال 1396 به عنوان عضو هیات علمی گروه  علوم تغذیه در مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان مشغول به کار هستم. پیش از آن در حیطه تغذیه جامعه نگر در آموزش و برنامه ریزی اصول تغذیه در بهبود تغذیه جامعه در دانشکده علوم پزشکی نیشابور و به عنوان مشاور در مراکز صنعتی مانند فولاد خراسان یا نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور حضور داشته ام.
تحصیلات دانشگاهی من ارشد علوم تغذیه می باشد و علایق آموزشی و پژوهشی من تغذیه درمانی در دیابت، تغذیه درمانی در اطفال و بررسی وضعیت تغذیه جامعه به ویژه کودکان دارای سوء تغذیه است.
در کلاس های درسی من تاکید بر مطالعه گایدلاین های به روز تغذیه، آشنایی با نرم افزارهای اختصاصی این رشته، مطالعه اپیدمیولوژی بیماری، طراحی مطالعات تغذیه در مناطق مختلف و آموزش اصول برقراری ارتباط با مراجعه کنندگان در محل های کاری همیشه مورد تاکید است.
توصیه اصلی من برای متقاضیان رشته تغذیه تعیین اهداف به منظور تخصصی شدن فعالیت ایشان است تا با برندسازی ایشان در حیطه های تخصصی تغذیه بتوانند اقدامات ماندگار علمی و پژوهشی داشته باشند.
دروس تدریس شده من در رشته علوم تغذیه، تغذیه اساسی، تغذیه در دوران های زندگی، پروژه تغذیه، اصول مشاوره و آموزش تغذیه، کاربرد رایانه در علوم تغذیه می باشد و به عنوان استاد مشاور سمینار و پروژه های دانشجویی، مسئول کارورزی تغذیه در مراکز بهداشتی و مسئول اموردانشجویی در گروه تغذیه نیز فعالیت دارم.

 

منا مروارید
سمت عضو هیات علمی منا مروارید
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 35091160 داخلی 332
مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم تغذیه

 

 حدیثه چراغیان
سمت کارشناس گروه حدیثه چراغیان
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس 35091160 داخلی 321
مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی علوم صنایع غذایی


من در علوم پزشکی وارستگان از سال 1386 به عنوان کارشناس گروه  علوم تغذیه و در سال 1397 با حفظ سمت به عنوان کارشناس EDC مشغول به کار هستم. تحصیلات دانشگاهی من درکارشناسی و کارشناسی ارشد علوم و صنایع غذایی بوده است، نزدیک به 7 سال در کارخانه جات  صنایع غذایی به عنوان مسئول فنی و با حفظ سمت مدیر آزمایشگاه و مدیر کنترل کیفیت بوده ام.

در علوم پزشکی وارستگان به عنوان دستیار استاد در آزمایشگاه شیمی مواد غذایی در کنار اساتید مجرب فعالیت می کنم و خوشحالم که فرصت تجربه کاری در محیط آکادمیک برای من فراهم شد. تاکید من برای دانشجویان استفاده کاربردی و عملی از مباحث تئوری می باشد و همچنین کمک به تربیت دانشجوهای اخلاق مدار در کنار تحصیل از اهداف اینجانب است.

اساتید مدعو


ردیف نام و نام خانوادگی رشته تحصیلی دروس تدریس
1 خانم دکتر الهام پوستچی خانم دکتر الهام پوستچی

انگل شناسی

2 آقای دکتر شهاب الدین محمد ابراهیمی دانشجوی دکتری تخصصی انفورماتیک پزشکی  کامپیوتر
3 خانم دکتر بتول محب راد  دکتری مهندسی بهداشت محیط  بهداشت عمومی
3 آقای دکتر عباس پرهام   دکتری فیزیولوژی  فیزیولوژی
 4 آقای دکتر محمدرضا نیک روش  دکتری تخصصی علوم تشریحی

آناتومی نظری

آناتومی عملی
5  آقای مصطفی مهران فر  علوم اجتماعی- جامعه شناسی جامعه شناسی پزشکی
6 آقای دکتر فرشید حمیدی  دکتری فیزیولوژی فیزیولوژی
7 خانم دکتر فاطمه سعدآبادی 

کارشناس ارشد انگل شناسی

دکتری پزشکی مولکولی

انگل شناسی

8 خانم فهیمه عطاریان  کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی اپیدمیولوژی
9  آقای کاظم اسلامی کارشناس ارشد تغذیه فیزیولوژی تغذیه
10 خانم دکتر نوریه سعیدی   دکتری داروسازی  داروشناسی
11 آقای عباس مالک کارشناس ارشد تغذیه مدیریت خدمات غذایی
12  آقای مجید گنج بخش  کارشناس ارشد قارچ شناسی
کارشناس ارشد اخلاق پزشکی
دانشجوی دکترای پژوهشی اخلاق

آزمایشگاه انگل شناسی

13 خانم دکتر الهه ناصری نژاد   دانشجوی دکتری مدیریت اصول برنامه ریزی و مدیریت برنامه های غذایی 
14 آقای دکترسید امیر طباطبائی زاده  پزشک عمومی
 PHDتغذیه
 1-پاتوفیزیولوژی
2- بیماریهای ناشی از سوء تغذیه
15 خانم دکتر زهرا اباصلتی   دکتری پزشکی خدمات تغذیه ای در نظام مراقبت های بهداشتی
16  خانم فرزانه فرزادیان  کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی 1-روشهای مطالعه و یادگیری
2-اصول روانشناسی و مشاوره