دعوت به همکاری

مراحل و شرایط؟

_
image

خانواده وارستگان

image

چرا وارستگان؟

خانواده وارستگان

ما بر این باوریم که رضایت کارکنان به عنوان سرمایه‌های فکری از محیط کار، نقشی اساسی در رشد و بالندگی سازمان دارد. وارستگان تلاش می‌کند با ایجاد یک محیط کاری صمیمی و پویا و در حال رشد، رضایت خاطر کارکنان خود را فراهم آورد تا آنها از بودن در سازمان لذت برده و در مسیر رسیدن به اهداف آن بکوشند.

همکاران وارستگان

چرا وارستگان ؟

محیط آکادمیک و مهارت محور

فرهنگ سازمانی مبتنی بر صداقت، اعتماد و شفافیت

جو سازمانی پویا و صمیمی و انتقاد پذیر

ترغیب کارکنان به ایده پردازی و خلاقیت در کار

محیط مناسب برای یادگیری و رشد و به اشتراک دانش

وارستگان از زبان کارکنان

شیما حقانی

شیما حقانی:

خیلی برای من ارزشمنده که به فکر رشد و توسعه ما هستند ، نگاه بالا به پایینی ندارن ، همدلی میکنند و فضا برای نقد هم هست، محیط امن و در عین حال صمیمی معقولی هست ، من اول که اومدم وارستگان تازه تاسیس بود و خیلی اشنایی نداشتم اما اینقدر کمک به رشدمون شد که دیگه احساس تعلق میکردم.

مهناز میرزایی

مهناز میرزایی :

اولیش دلیل من برای کار کردن در وارستگان مهارت محور بودن وارستگانه، دومیش فضای پویاشه. با اینکه گاهی وقتا فشار کار زیاد میشه ولی من خستگی‌ کار رو دوست دارم. سومیش معنادار بودن کار برام به لحاظ وجودی و اگزیستانسیال هست. همین کارهایی که می‌کنیم هر چند کوچیک کوچیک که وقتی یه باری رو برمی‌داره انگار به زندگی معنی میده.

image

شیما شریفی :

بخاطر محیط آموزشی وارستگان رو دوست دارم و اینکه در ارتباط با قشر دانشجو و بچه هاست بنظرم کار رو جذاب تر کرده. فضای انتقاد پذیر مدیریتی رو دوست دارم. اینکه راحت می تونم با مدیر بالادستی خودم ارتباط برقرار کنم و انتقاداتم رو بگم بهم ارزشمندی میده

راضیه ربیعی

راضیه ربیعی :

محیط کار صمیمی و دوستانه، محیطی که توی اون بااینکه فشار کاری گاهی زیاد میشه ولی هم مدیر تو رو درک میکنه و هم بقیه کارمندا سعی میکنن همراهت باشن و کمکت کنن و توقع نامعقول نداشته باشند.

آزاده قائینی

آزاده قائینی :

خوشحالم که اومدن به وارستگان باعث شد بدونم دائم باید رشد کنم و میتونم بهترین خودم باشم ، و فکر میکنم من با وارستگان رشد کردم و بزرگتر شدم و خیلی از پتانسیل هایی که حتی شاید خودم نمیدونستم دارم وارستگان فضای رشد در اونها رو برام باز کرد. مهارت‏هایی که من در وارستگان یاد گرفتم شاید هیچ دانشگاهی به من یاد نمی‏داد.

دکتر الهام بهپور

الهام بهپور :

من واقعا حس خیلی خوبی نسبت به وارستگان دارم. به نظرم اکثر افراد دلسوز هستن و متعهد و از کمک کردن به همدیگه خوشحال میشن و وارستگان رو مثل خونه خودشون دوست دارن و براش تلاش میکنن. این انرژی مثبت در افراد این مجموعه به من حس خیلی خوبی میده

چگونه استخدام میکنیم؟

استخدام