انجمن دانشجویی

اعضای کانون شعر و ادب انارستان نیز دبیر جدید خود را مشخص کردند

چهارشنبه 10 آذرماه، انتخابات شورای مرکزی کانون فرهنگی دانشجویی «شعر و ادب انارستان» در سامانه کانون‌های فرهنگی برگزار گردید و اعضای این کانون، شورای مرکزی و دبیر این کانون را مشخص کردند.

به گزارش مفدا وارستگان، چهارشنبه مورخ 10 آذرماه 1400، انتخابات شورای مرکزی کانون فرهنگی دانشجویی «شعر و ادب انارستان» در سامانه کانون‌های فرهنگی برگزار گردید و اعضای این کانون، شورای مرکزی و دبیر این کانون را مشخص کردند.در این انتخابات که 6 نفر کاندید شدند که اسامی آنها در ذیل آمده است.

1-خانم مریم یوسفی

۲- خانم فاطمه عباسی

۳- خانم ساره حسینی

۴- خانم مریم خانی

۵- خانم مریم رضوی

۶- خانم یگانه تحریرچی

در این انتخابات که با مشارکت بالای اعضی این کانون برگزار شد، خانم مریم یوسفی با بالاترین رای و با انتخاب اعضای شورای مرکزی کانون به عنوان دبیر برگزیده شد و سایر کاندیدها به عنوان 4 عضو اصلی برگزیده شدند.همچنین خانم ساره حسینی نیز به عنوان عضو علی البدل در این کانون فعالیت خواهد داشت.

از مهم‌ترین اقدامات این کانون می‌توان به انتشار نشریه ادبی انارستان اشاره کرد که این دوماهنامه ادبی از مهرماه 1399 به همت جمعی از دانشجویان خوش‌ذوق و هنرمند شروع به فعالیت کرده است و به عنوان یکی از فعالترین و منظم‌ترین نشریات علوم پزشکی وارستگان علاقمندان زیادی را جذب خود کرده است.

علوم پزشکی وارستگان ضمن تشکر از دبیر پیشین این انجمن، خانم حانیه توتونی که اقدامات مفیدی در این کانون داشته است، برای اعضای شورای مرکزی جدید و همچنین دبیر این کانون، خانم یوسفی آرزوی موفقیت دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!