هیات امنا

برگزاری نشست هیات امنای علوم پزشکی وارستگان با حضور نماینده وزیر و دبیر هیأت‌های امنا

نهمین نشست هیات امنای مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان پنج شنبه 19 اسفند 1400 با حضور نماینده وزیر و دبیر هیأت‌های امنا، مجامع و شوراهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا وارستگان، جلسه هیأت امنای علوم پزشکی وارستگان، پنج شنبه 19 اسفند 1400 در  مجتمع آموزشی، پژوهشی و فرهنگی شهدای سلامت علوم پزشکی مشهد برگزار شد. این جلسه با حضور آقای دکتر ابراهیم گلمکانی، دکتر ابراهیم چاوشیان و اعضای هیأت امنا، آقایان دکتر حسینی، دکتر وارسته، دکتر ابوالحسنی، دکتر عباس زادگان، دکتر سنکیان، حجت الاسلام فیض آبادی،  خانم دکتر شریفی، دکتر جهانگیر- رئیس مرکز و دبیر هیات امنا و آقای کمساری مدیر امور مالی به همراه هیات همراهی از وزارت بهداشت برگزار گردید.

در ابتدا دکتر جهانگیر ضمن خیر مقدم به حاضرین گزارشی در خصوص عملکرد علوم پزشکی وارستگان ارائه نمود. در این گزارش، وی در ابتدا با اشاره به آمار بالای قبولی دانش آموختگان علوم پزشکی وارستگان در کنکور وزارت بهداشت در دانشگاه‌های برتر کشور، این آمار را نشان دهنده کیفیت بالای آموزشی در این مرکز عنوان کرده و ادامه داد اکثریت فارغ‌التحصیلان این مرکز جذب بازار کار شده‌اند که نشانگر متمایز بودن  علوم پزشکی وارستگان در راستای هدف مهارت محوری و تقویت آن در میان دانشجویان بوده است. پس از آن دبیر هیات امنا، به معرفی راهبردها و سیاست‌های علوم پزشکی وارستگان در راستای آموزش مهارت‌محور، تاکید بر آموزش باکیفیت و ترکیبی، آموزش مهارت‌های نرم، پرورش دانشجویان اخلاق‌مدار ، انجام فعالیت‌های فرهنگی و پژوهشی و فعالیت‌های بین‌المللی پرداخت و اقدامات انجا شده در هر مورد را بیان کرد.

 سپس دستور جلسه هیات امنا یک به یک بررسی و تصویب گردید. از مصوبات جلسه می‌توان به بررسی آیین نامه توانمندسازی و ارتقاء اعضای هیات علمی، شهریه دانشجویان بین‌الملل و میزان افزایش شهریه  اشاره کرد.

در انتها دکتر گلمکانی، نماینده وزیر و دبیر هیأت های امناء، مجامع و شوراهای وزارت بهداشت از اقدامات انجام شده در علوم پزشکی وارستگان اعلام رضایت نمود و اظهار امیداوری کرد که علوم پزشکی وارستگان بتواند الگویی برای حرکت وزارت بهداشت به سمت توسعه دانشگاه های علوم پزشکی غیر دولتی باشد.

برای مشاهده گزارش تصویری این نشست اینجا کلیک کنید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!