مسابقات دارت

دوشنبه 26 مهر به مناسبت هفته تربیت بدنی، مسابقات دارت ویژه کارکنان و اعضاء هیئت علمی علوم پزشکی وارستگان به همت واحد تربیت بدنی این مرکز برگزار گردید.

روز تربیت بدنی و ورزش در ایران و تقویم شمسی برابر با ۲۶ مهر ماه است. هر ساله از بیست و ششم مهر ماه تا دوم آبان نیز به نام هفته تربیت بدنی نام گذاری شده است. علت اصلی نامگذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، آشنایی اقشار مختلف جامعه با اهمیت، فواید و اثرات ورزش در زندگی فردی و اجتماعی است. همچنین توجه و ضرورت اشاعه، توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش‌های همگانی یکی دیگر از دلایل برگزاری این هفته به شمار می‌آید.

به همین مناسبت واحد تربیت بدنی علوم پزشکی وارستگان، مسابقه دارت ویژه اساتید و کارمندان را دوشنبه 26 مهر ساعت 14 تا 16 برگزار کرد. از اهداف برگزاری این مسابقات علاوه بر افزایش شور و نشاط بین همکاران و همچنین افزایش  آمادگی کارکنان  برای شرکت در مسابقات دارت ویژه کارکنان و اعضاء هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان رضوی بوده است.

این مسابقه با استقبال بالای اعضای هیئت علمی و همکاران این مرکز همراه بود و درنهایت دکتر سپیده حسن زاده عضو هیئت علمی گروه علوم آزمایشگاهی و راضیه ربیعی کارشناس امور فرهنگی و روابط عمومی بصورت مشترک با کسب امتیاز 61 به مقام اول دست یافتند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!