تیم فوتسال وارستگان

گفتگو با کاپیتان تیم فوتسال علوم پزشکی وارستگان

کاپیتان تیم فوتسال علوم پزشکی وارستگان گفت: برای شرکت در مسابقات کشوری فوتسال با تمام توان تلاش خواهیم کرد و درصورت افزایش امکانات و انجام تمرینات فشرده و هدفمند برای شرکت در مسابقات کشوری آماده خواهیم شد.جهت کسب اطلاعات از وضعیت تیم فوتسال وارستگان با «بهزاد محمدزاده» کاپیتان این تیم به گفت و گو نشستیم که در ادامه می‌خوانید:

 ضمن تبریک برای صعود به مسابقات کشوری، کیفیت مسابقات و سطح برگزاری آن را چگونه ارزیابی میکنید؟

ما بعد از ۲ سال وقفه در این مسابقات حضور پیدا کردیم و مسابقات هم از سطح خوبی برخوردار بود و البته همه تیم ها با آمادگی زیادی شرکت کرده بودند ولیکن تیم ما بدون تمرین حضور پیدا کرد ولی به لطف خدا و تلاش بچه ها توانست به مسابقات کشوری راه پیدا کند.

بازی اول شما با تیم نیشابور بود که با اختلاف یک گل بازی را واگذار کردید، بنظرشما دلیل اینکه در این بازی شکست خوردید چه بود؟

ما مسابقات رو خوب شروع کردیم و ابتدا با 2 گل از نیشابور پیش افتادیم اما متاسفانه به دلیل کم تجربگی و اشتباهات فردی بازی را واگذار کردیم اما خداروشکر بازی به بازی بهتر شدیم و توانستیم در بازی بعدی پیروز شده و سهمیه کشوری کسب کنیم.

چه کسانی گل‌های بازی را به ثمر رساندند؟
گل های بازی اول را آقای فرهاد کاظم زاده و عرفان اسدی و در بازی دوم رائد رجب پور دو گل،عرفان اسدی،فرهاد کاظم زاده و علی اصغری هر کدام یک گل به ثمر رساندند و نهایتا این بازی را با نتیجه 5 بر 2 با پیروزی به پایان رسانیدم.

برای مسابقات کشوری چه برنامه‌ای دارید و درخواست شما از دانشگاه چیست؟
اعضای تیم وارستگان برای این مسابقات با همه وجود خود تلاش کردند و نتیجه مطلوب را کسب کردند ولی ما بدلیل نداشتن سالن و مربی تابه حال تمرین کافی نداشتیم و برای اینکه بتوانیم در مسابقات کشوری موفق شویم به امکانات بیشتری احتیاج داریم اگرچه دانشگاه نیز تا به حال از ما حمایت کرده است اما برای آینده باید هدفمندتر و بابرنامه مشخص تمرین کرد و درصورت افزایش امکانات و انجام تمرینات فشرده در مسابقات کشوری هم میتوانیم موفق شویم.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!