کانون قران و عترت

برگزاری انتخابات کانون قرآن و عترت ماوا

چهارشنبه 26 آبان ماه انتخابات کانون قرآن و عترت ماوا برگزار گردید و طی آن زهرا نامور به عنوان دبیر جدید کانون قرآن و عترت ماوا برگزیده شد.

به گزارش مفدا وارستگان، چهار شنبه مورخ 26 آبان 1400 کانون قرآن و عترت ماوا برگزار گردید و در نتیجه این انتخابات خانم زهرا نامور با بالاترین رای به عنوان دبیر این کانون انتخاب شد و خانم صبا مرادی پس از نامور به عنوان نائب دبیر برگزیده شد. فاطمه تفقدی، امیرحسین محمدبیگی و مهدی حسینی کفشدار نیز به عنوان سایر اعضای اصلی شورای مرکزی کانون قرآن و عترت انتخاب شدند.

کانون قرآن و عترت ماوا یکی از کانون‌های فرهنگی فعال علوم پزشکی وارستگان است که به تازگی با انتشار نشریه رضوان، در زمینه نشریات هم شروع فعالیت کرده است. این کانون به مناسبت‌های مذهبی مختلف مانند ایام ماه مبارک رمضان، مسابقات فرهنگی متنوعی برگزار کرده است.انتشار پادکست‌های مذهبی یا فیلم‌های مناسبتی از دیگر اقدامات این کانون خلاق است که می‌توان به آن اشاره کرد. در کانال تلگرامی کانون قرآن و عترت ماوا به آدرس https://t.me/varastegan_maava نیز محتوای مذهبی و سوالات مختلف قرآنی قابل دسترسی است.

ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای اعضای پیشین کانون قرآن و عترت از جمله خانم فاطمه آذری دبیر پیشین ، آرزوی موفقیت برای اعضای جدید این کانون فعال داریم.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!