روز زن

برگزاری مراسم روز مادر در علوم پزشکی وارستگان

روز یکشنبه مورخ 3 بهمن ماه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر مراسم جشنی برای بزرگداشت مقام زن و قدردانی از بانوان وارستگان برگزار گردید.

بیستم جمادی الثانی مصادف با ولادت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) در مراسمی به مناسبت روز مادر و گرامیداشت روز زن در علوم پزشکی وارستگان با حضور دکتر وارسته، رئیس هیات امناء، دکتر ابوالحسنی معاون آموزشی، دکتر جهانگیر رئیس مرکز، دکتر کیفی- جانشین معاونت آموزشی و همچنین سایر اساتید و کارکنان علوم پزشکی وارستگان برگزار گردید و از زحمات بانوانی که در این مرکز تلاش میکنند تقدیر به عمل آمد.

 در این مراسم ابتدا دکتر جهانگیر ریاست مرکز ضمن خوش آمدگویی به همکاران و عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه و روز مادر بیان کردند، یکی از دلایل پیشرفت وارستگان حضور بانوانی سخت کوش و مسئولیت پذیر است که با تمام توان خود در جهت ارتقاء سطح علمی و توسعه این مرکز کوشیده اند.

در ادامه دکتر وارسته با تبریک این روز به همه زنان و مادران وارستگانی به آنها توصیه کرد که حتما در هفته، ساعاتی را به خود اختصاص دهند و با پیوستن به گروه کوهنوردی و طبیعت گردی در جهت تقویت قوای جسمی و روحی خود گامی موثر بردارند.
در انتهای این مراسم هدایایی به رسم یادبود به بانوان علوم پزشکی وارستگان اهدا گردید و با گرفتن عکس یادگاری دسته جمعی این مراسم پایان یافت.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!