موکب علوم پزشکی وارستگان

خدمت رسانی به 2000 زائر در موکب علوم پزشکی وارستگان

چهارشنبه 15 شهریور ماه همزمان با اربعین حسینی علوم پزشکی وارستگان پایگاه سلامت ویژه زائرین حرم مطهر رضوی را در خیابان امام رضا ومنتهی به حرم مطهری رضوی برپا نمود و با همکاری کانون قرآن و عترت مأوا، انجمن های علمی و دانشجویان علاقمند به خدمت رسانی به مردم در قالب نذر فرهنگی علمی از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۲ شب به حدود۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر خدمات رایگان از جمله اندازه گیری قند خون، فشار خون، محاسبه شاخص توده بدنی و… ارائه داد.
چهارشنبه 15 شهریور ماه همزمان با اربعین حسینی علوم پزشکی وارستگان پایگاه سلامت ویژه زائرین حرم مطهر رضوی برپا نمود. این پایگاه با استعانت از لطف الهی سلامت با همکاری کانون قرآن و عترت مأوا و انجمن های علمی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان در قالب نذر فرهنگی علمی با هدف حمایت اجتماعی، آگاهی بخشی و کمک رسانی در حوزه سلامت، در خیابان امام رضا منتهی به حرم مطهری رضوی به زائران و عموم مردم خدمات بیشماری ارائه کرد که با استقبال پرشور مردم و زائرین همراه بود.

این خدمات توسط اساتید علوم تغذیه و علوم آزمایشگاهی از جمله دکتر نوری(عضو هیات علمی گروه تغذیه)، دکترحبیبی و دکتر کیفی (اعضای هیات علمی گروه علوم آزمایشگاهی) و همچنین دانشجویان علوم پزشکی وارستگان مرکز که در حوزه سلامت آموزش دیده بودند و ارائه شد.
مهم ترین خدمات رایگان شامل:
محاسبه شاخص توده بدنی و توصیه های مرتبط با آن
تست قند خون رایگان حدود ۷۰۰ نفر
تست فشار خون رایگان حدود ۱۰۰۰ نفر
نصب اپلیکیشن سلامت
توصیه تغذیه ای
مشاوره و راهنمایی در حوزه سلامت
پخش بروشورهای روان شناختی و توصیه های تغذیه ای به تعداد ۸۰۰ بروشور
مجموع خدمات رسانی در همه حوزه ها از ساعت ۷ صبح شروع و در ساعت ۱۲ شب به حدود۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر پایان یافت.

با توجه به استقبال بی نظیر مردم و نیازی که همچنان در این حوزه احساس می شود؛ علوم پزشکی وارستگان در نظر دارد در سال های آتی نیز این راه خدمات رسانی را در رویداد های بزرگ در پیش گیرد.

برای مشاهده گزارش تصویری این برنامه اینجا کلیک کنید.

خدمت رسانی به 2000 زائر در موکب علوم پزشکی وارستگان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!