تقدیر و تشکر از اساتید

مراسم تقدیر و تشکر از اساتید علوم پزشکی وارستگان

یکشنبه 12 اردیبهشت به مناسبت روز بزرگداشت مقام استاد، مراسمی جهت تجلیل از اساتید و اعضای هیئت علمی علوم پزشکی وارستگان برگزار گردید.

در هفته سرآمدی آموزش که از 11 الی 15 اردیبهشت ماه در مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان برگزار میشود، یکشنبه به مناسبت روز معلم و شهادت آیت ا… مطهری به آموزش و بزرگداشت مقام استاد ختصاص دارد به همین بهانه مراسمی جهت تقدیر و تشکر از اساتید و اعضای هیئت علمی این مرکز برگزار شد.
در ابتدای این مراسم ویدیویی که توسط انجمن های علمی فناوری اطلاعات سلامت، علوم آزمایشگاهی و علوم تغذیه تهیه شده بود به نمایش درآمد و پس از آن دکتر کیفی- جانشین معاون آموزشی ضمن تبریک این روز به اساتید وارستگان، گفت:ابتدا از اعضای محترم هیات علمی تشکر می کنم که مثل همیشه به ما در رسیدن به اهداف آموزش که همان ارتقاء کیفی و کمی آموزش می باشد کمک کردند تا بتوانیم بحران کرونا را پشت سرگذاشته و بدون لطمه زدن به آموزش، کلاسها را بسیار عالی برگزار کنیم. لازم دانستم از اساتید و همکاران محترم حوزه معاونت آموزشی تشکر کرد و افزود  از مدیران محترم گروه سرکار خانم دکتر دهری، جناب آقای دکتر مظاهری و جناب آقای دکتر حبیبی،  مدیر محترم EDC سرکار خانم دکتر صرافان، مدیر محترم آموزش مجازی سرکار خانم زارعی و مدیر محترم آموزش جناب آقای نعمتی که همواره پا به پای معاونت آموزشی برای رسیدن به اهداف سرآمد شدن علوم پزشکی وارستگان در بین سایر دانشگاههای علوم پزشکی، توانمند سازی اساتید، برگزاری بدون کم و کاست کلاسها و همینطور استفاده از شیوه های نوین آموزشی کمک می کنند تشکر ویژه دارم. همچنین دکتر کیفی بیان کرد تلاشهای همکاران محترم آموزش سرکار خانم یاحسینی پور، سرکار خانم آرزم جو ، جناب آقای رزمی و همکار محترم در مهارتکده سرکار خانم نظری که پشت صحنه به مدیران محترم کمک می کنند نیز قابل تقدیر است. تلاشهای همکاران محترم IT سرکار خانم مهندس محمدزاده و جناب آقای مهندس بهزادی که انصافا در دوران کرونا جهت برگزاری کلاسهای آفلاین و آنلاین، ارتباط سام به سما، برگزاری آزمونهای مجازی و … بسیار کمک کردند، ستودنی است.
در انتهای این مراسم دکتر جهانگیر رئیس مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان هدایایی به رسم یادبود به اساتید و اعضای معاونت آموزشی اهدا کرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!