جشن فارغ‌التحصیلی

قالب اخبار

برگزاری مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان ورودی 971

سه‌شنبه 24 خرداد مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان ورودی 971 علوم پزشکی وارستگان برگزار گردید. این جشن با حضور فارغ‌التحصیلان رشته‌های فناوری اطلاعات سلامت، علوم تغذیه و علوم آزمایشگاهی همراه با خانواده‌هایشان و همچنین رئیس، معاونین، مدیران گروه‌ها و اعضای هیئت علمی علوم پزشکی وارستگان در هتل نوین پلاس مشهد برگزار گردید.

در ابتدای جشن فارغ‌التحصیلی  دکتر جهانگیر، ریاست علوم پزشکی وارستگان ضمن عرض تبریک به دانش‌آموختگان و والدین آن‌ها گفت: شناسایی استعدادها و علایق مهم‌ترین مرحله در ادامه راه شماست و شما باید بدانید که علاقمند به کار در کدامیک از حوزه کارآفرینی، کارمندی، مراکز درمانی و یا شرکت های استارتاپی و … هستید؟ و در دو راهی ادامه تحصیل یا کار ، اگر علاقه به کار آکادمیک دارید، تحصیلات خود را ادامه دهید و اگر کار برای شما اولویت دارد می‌توانید ابتدا کار را انتخاب کنید و بعد درصورت لزوم به ادامه تحصیل در رشته مورد نیاز جایگاه شغلی خود بپردازید.

دکتر جهانگیر در ادامه افزود نکته مهم جهت پیشرفت این است که بدانید دانشگاه تمام می شود ولی یادگیری و آموختن هیچگاه تمام نمی‌شود و لزوم موفقیت در جامعه کنونی توسعه شبکه ارتباطی و همچنین تاکید بر کیفیت ارائه خدمات است و نه درآمد چراکه کیفیت، درآمد هم به دنبال می آورد و سبب تداوم و ماندگاری می‌شود.
بعد از سخنرانی دکتر جهانگیر و اجرای موسیقی توسط گروه موسیقی کانون دل‌کوک، دکتر دهری، دکتر مظاهری و دکتر حبیبی ، مدیران گروه‌های رشته تغذیه، فناوری اطلاعات سلامت و علوم آزمایشگاهی به روی صحنه آمده و گفتگویی صمیمانه درباره دانشجویان ورودی 971 صورت گرفت.

بعد از استراحتی کوتاه و پذیرایی از مهمانان، کلیپ‌های مختص هر 3 رشته به نمایش درآمد و پس از آن اهدای تندیس به دانش‌آموختگان هر رشته انجام گرفت و هر گروه عکس یادگاری گرفتند.

پخش پایانی جشن فارغ‌التحصیلی هم به قرائت سوگندنامه اختصاص داشت و دکتر کیفی- معاونت آموزشی علوم پزشکی وارستگان متن سوگندنامه را باری دانشجویان قرائت کردند و فارغ‌التحصیلان علوم پزشکی وارستگان پس از 4 سال دوباره سوگند خود را برای خدمت به جامعه در حوزه علوم پزشکی یادآور شدند.

معاونت دانشجویی فرهنگی ضمن تبریک به فارغ‌التحصیلان علوم پزشکی وارستگان، از کارگردان این مراسم خانم فاطمه تفقدی دانش‌آموخته رشته علوم تغذیه و سایر عزیزانی که در برگزاری این مراسم تلاش کردند تشکر و قدردانی می‌نماید.
برای مشاهده گزارش تصویری این مراسم اینجا کلیک کنید..

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!