جشن فارغ التحصیلی

پنجمین جشن دانش آموختگی دانشجویان علوم پزشکی وارستگان برگزارشد.


جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان ورودی های بهمن 93 و مهر 94 رشته های علوم آزمایشگاهی و علوم تغذیه در مرکز اموزش عالی علوم پزشکی وارستگان برگزار گردید

درابتدای این جشن به علت عدم حضور ریاست دانشکده پیام تصویری ایشان برای دانشجویان پخش گردید در این پیام عبدالرضا وارسته در خصوص برنامه های متفاوت وارستگان برای دانشجویان مخصوصا برنامه های فرهنگی و مهارتی صحبت کردند و همچنین در خصوص ساختار معیوب نظام آموزشی صحبت کردند که به دانش اموزان مهارتهای مهمتری اموزش داده شده و انهم مهارت های زندگی بوده اند.

در ادامه ایشان توصیه ای که به دانش اموختگان داشتند این بود که افراد بر روی خودشان سرمایه گذاری مستمر داشته باشند و اندوخته ها، دانش و مهارت شان را افزایش دهند و یک برنامه ریزی منظم در خصوص این برنامه داشته باشند.

ایشان همچنین به مقوله آینده پژوهی اشاره کردند و گفتند که سرعت تحولات در جامعه بسیا بیشتر از گذشته شده و طول عمر مهارت های افراد کوتاه شده و بنابراین افراد می بایست دائما دانش خودشان را بروز رسانی کنند.

در پایان سخن هایی ایشان از فارغ التحصیلان خواستند تا در مسیر کسب تجربه و دانش و سرمایه وجدان کاری شان را زیر پا نگذارند مخصوصا این دانشجویان که با زندگی وسلامت بیمارانشان سر و کار دارند.

با این مقدمه جشن دانشجویان اغاز گردید. در ادامه جشن با برنامه های مختلفی مانند پخش فتو کلیپ که یادگاری از چهارسال تحصیل دانش آموختگان بودادامه پیدا کرد و دانشجویان ورودیهای مختلف تندیس های دانش اموختگی شان از دست اساتید مختلف گروه های اموزشی، معاون اموزشی و قائم مقام مرکز دریافت کردند.

جشن با اجرای موسیقی زنده توسط دانشجویان هنرمند کانون موسیقی دل کوک، پذیرایی و پخش کلیپ های یادگاری هر ورودی ادامه پیدا کرد. در پایان نیز دانشحویان عکس های یادگاری متعددی را با اعضای خانواده، اساتید و دوستانشان با خود از این جشن به یادگار بردند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!