وارلند

گروه‌های برتر وارلند در رشته تغذیه و HIT معرفی شدند

یکشنبه 11 اردیبهشت ماه، گروه‌های برتر در رشته تغذیه و HIT مسابقه وارلند پس از ارزیابی نتایج مشخص شدند و به آنان لوح تقدیر اهدا شد. با اعلام نتایج، گروه‌های برتر هر سه رشته فرصت دارند تا آمادگی لازم را جهت شرکت در فینال کسب کنند.

در گروه علوم تغذیه، سارا معاضدی،  ساره حیدری و مریم صفایی به عنوان گروه اول و سمانه صفرزاده ،نرجس آیتی ، زهرا آهن چیان به عنوان گروه دوم و حسین مداح پور ،سبحان رحیمیان و رز شایگی به عنوان گروه سوم به فینال مسابقات وارلند راه یافتند.

همچنین در گروه فناوری اطلاعات سلامت گروه ستارگان شامل امیرعلی عظیم زاده، فاطمه برزنونی و فاطمه صادقی و گروه ماژور که اعضای آن را خانم‌ها نسیم برومند و تابان شجاعی و آقای سجاد شیروانی تشکیل میدادند، بصورت مشترک به عنوان گروه اول معرفی شدند.

وارلند مسابقه ای در جهت افزایش مهارت، توانایی، کار تیمی، یادگیری در قالب مسابقات است که با هدف یادگیری هیجان محور به صورت تخصصی برای هر هر رشته برگزار می شود.  یکی از کاربردی ترین روش ها برای ترغیب بیشتر دانشجویان در جهت یادگیری دروس خود در قالب مسابقه و ایجاد محیطی پر هیجان است.

در پایان این جلسه، اعضای انجمن علمی فناوری اطلاعات سلامت و انجمن علمی تغذیه به مناسبت بزرگداشت روز استاد، با اهدای هدایا از اساتید خود قدردانی کردند.
برای مشاهده تصاویر این جلسه اینجا کلیک کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!