جلسه انجمن علمی

برگزاری جلسه انجمن علمی فناوری اطلاعات سلامت وارستگان

چهارشنبه 22 تیرماه 1401 جلسه ای با حضور اعضای انجمن علمی فناوری اطلاعات سلامت و دکتر مقبلی، مسئول امور انجمن علمی جهت برنامه ریزی هدفمندانه برای آینده انجمن برگزار گردید.

در این جلسه فاطمه پزشکی، دبیر انجمن علمی و دبیران کمیته ها گزارشی از فعالیت های انجمن در حوزه های مختلف ارائه دادند. همچنین از شماره دوم نشریه آی تی ژِن که نشریه اختصاصی این انجمن است، رونمایی شد.

برای مشاهده دومین شماره از نشریه آی‌تی ژن اینجا کلیک کنید.

در ادامه دکتر مقبلی با بررسی موضوعات مختلف و دغدغه های دانشجویان و دانش آموختگان این رشته، از اعضای انجمن خواستار شد، تولید محتوای های جذاب و متفاوت مانند پادکست به این موارد بپردازند. انجمن علمی فناوری اطلاعات سلامت در اینستاگرام هم پیج فعالی به آدرس health_it_vu دارد که در آن محتواهای مرتبط به این رشته را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد. علاوه بر آن، انجمن علمی در برگزاری برخی کارگاه‌ها و وبینارهای گروه HIT نیز با مهارتکده همکاری می‌کند. همکاری در برگزاری مراسمات و جشن‌های دانشجویی ، برگزاری اردوهای علمی و همچنین همکاری با سایر انجمن‌های درون دانشگاهی و برون دانشگاهی برای برگزاری همایش‌ها و سمینارها و… نیز از جمله سایر برنامه‌های انجمن علمی فناوری اطلاعات سلامت بود که در این جلسه مطرح گردید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!