کسب رتبه در کنگره بین المللی توسط دانشجویان وارستگان

کسب رتبه در کنگره بین المللی ارتقا کیفیت خدمات آزمایشگاهی توسط دانشجویان وارستگان


کسب رتبه در کنگره بین المللی ارتقا کیفیت خدمات آزمایشگاهی توسط دانشجویان وارستگان

به گزارش مفدا وارستگان، دوازدهمین کنگره بین المللی و هفدهمین کنگره کشوریارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران طبق روال هرساله، امسال نیز با حضور چشمگیر اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و علاقه مندان این حوزه در محل دائمی سالن همایش های برج میلاد در تهران برگزار شد، این کنگره یکی از معتبرترین کنگره هایی است که همه ساله با دعوت از اساتید  خارجی و ایراد سخنرانی ها،  ارائه مقالات و…  به صورت بین المللی و همزمان به صورت کشوری برگزار می شود.

گفتنی است، دو تن از دانشجویان و فعالین علمی علوم پزشکی وارستگان، “حوریه تاجیک” و “فرزانه حسین زاده”  با راهنمایی استاد حسین حبیبی عضو هیات علمی گروه علوم آزمایشگاهی این مرکز، با ارائه مقاله و پوستر در این کنگره حاضر شدند و با کسب مقام برای گروه علوم آزمایشگاهی وارستگان افتخار آفریدند.

از جمله این موفقیت‌ها می‌توان به کسب مقام سوم در بخش مقاله و سمینار  دانشجویی تحت راهنمایی دکتر حبیبی توسط “حوریه تاجیک” اشاره کرد.
لازم به ذکر است که در بخش مقالات دانشجویی به علت عدم دریافت استانداردهای لازم، هیچ دانشجویی موفق به کسب مقام اول و دوم نشده و مقام سوم مستقیما به دانشجوی وارستگان رسید.
شایان ذکر است، در این کنگره طبق روال گذشته، مجموعه‌ای از سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و نمایشگاه‌ها ویژه شرکت کنندگان برگزار شد و پوسترهای ارائه شده نیز در این بخش در معرض بازدید عموم قرار گرفت.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!