معارفه دانشجویان ورودی جدید

درروزهای 25 الی 27 آبان ماه جلسات معارفه دانشجویان نو ورود علوم پزشکی وارستگان بصورت جلسات مجازی دربستر ادوب کانکنت و به تفکیک رشته‏ها برگزار گردید.

این جلسات که با حضور ریاست مرکز دکتر جهانگیر، معاون دانشجویی فرهنگی، جانشین معاون آموزشی دکتر کیفی و مدیر امور آموزشی نعمتی برگزار گردید در در هر جلسه که مخصوص یک رشته بود نیز اعضای هیات علمی، استاد مشاور و کارشناس فرهنگی نیز حضور داشتند.

جلسات که با اجرای یک دانشجو از همان رشته مد نظر اداره میشد با پخش قران و سرود جمهوری اسلامی شروع گردید ، سپس ریاست محترم مرکزبه حضار خوشامد گفتند و در خصوص اهداف و چشم اندازهای مرکز برای دانشجویان صحبت کردندو سپس کیفی جانشین معاون آموزشی به معرفی بخش های مختلف دانشگاه علی الخصوص معاونت دانشجویی فرهنگی پرداختند.

جلسه با صحبت های مدیر گروه، خوشامدگویی به دانشجویان و همچنین معرفی استاد مشاور هر ورودی ادامه پیدا کرد.

لازم به ذکر است در بین سخنرانی ها نیز کلیپ هایی که درسال های قبل برای جشن های دانشجویی توسط فعالان فرهنگی و کانون ها ساخته شده بود پخش گردید تا فضای جلسه معارفه برای دانشجویان دلنشین تر گردد.

بخش دیگری که در این جلسه قابل توجه بود پخش کلیپی از موفقیت های مختلف دانش آموختگان رشته های مختلف علوم پزشکی وارستگان در بخش های مختلف مانند کار، ادامه تحصیل و مهارت آموزی بود که با هدف روحیه دادن به دانشجویان نو ورود و ایجاد علاقه به رشته در آنها تولید شده بود.

جلسه معارفه با پاسخ گویی مسئولین به سوالات دانشجویان نو ورود به اتمام رسید. گفتنی است دانشجویان از این جلسات استقبال کردند و سوالاتشان را نیز از مدیر اموزش و معاونت دانشجویی فرهنگی نیز پرسیدند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!