وارلند

برگزاری وارلند رشته علوم آزمایشگاهی

چهارشنبه 24 فروردین مسابقه‌ی علمی و هیجان انگیز به نام وارلند بین دانشجویان رشته علوم آزمایشگاهی برگزار گردید و تیم‌های برتر پس از ارزیابی نتایج مشخص شدند.این مسابقه با استقبال بالای دانشجویان همراه بود. در این نبرد علمی، دانشجویان علاوه بر تسلط به اطلاعات علمی و اطلاعات عمومی باید به نحوه مدیریت زمان و همچنین مدیریت منابع مالی هم تسلط کافی داشته باشند تا  بتوانند پیروز این مسابقات شوند. شایان ذکر است که طراحی این بازی با همکاری و تعامل مستقیم اعضای هیات علمی وارستگان و دانشجویان انجمن های علمی انجام گرفته است.

وارلند مسابقه ای در جهت افزایش مهارت، توانایی، کار تیمی، یادگیری در قالب مسابقات است که با هدف یادگیری هیجان محور به صورت تخصصی برای هر هر رشته برگزار می شود.  یکی از کاربردی ترین روش ها برای ترغیب بیشتر دانشجویان در جهت یادگیری دروس خود در قالب مسابقه و ایجاد محیطی پر هیجان است.

شرکت کنندگان این مسابقه‌ی علمی از سه رشته علوم آزمایشگاهی، علوم تغذیه، فناوری اطلاعات سلامت هستند. مدت زمان برگزاری مسابقه 2 ساعت می باشد. تعداد گروهها سه نفری است و حداکثر 30 گروه شرکت کننده دارد  و قرار است در اسفند ماه 1400 در علوم پزشکی وارستگان برگزار گردد. در ابتدا مسابقه از طرف کمیته مسابقه، 900 امتیاز به همراه 3 سوال (ساده، متوسط و سخت) به سرپرست هر تیم داده می شود که در مجموع با پاسخ آنها 1800 امتیاز خواهند داشت.به نفر اول تا سوم جوایز نقدی پرداخت می گردد.

در اولین روز از برگزاری این مسابقه‌ی علمی که مختص دانشجویان رشته علوم آزمایشگاهی بود،سارا منعمی – فائزه دانای – زکیه صفایی به عنوان گروه اول و صبا صمدی – فاطمه احسانی – یگانه شیر محمدی به عنوان گروه دوم و مریم خانی-عارفه چراغچی و امیرحسین محمدبیگی به عنوان گروه سوم مشخص شدند.

برای مشاهده تصاویر این مسابقه اینجا کلیک کنید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!