دکتر مصطفی جهانگیر

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین
ای تو یزدان ،ای تو گرداننده مهر و سپهر برترینش کن برایم این زمان و این زمین

به نام خداوند هستی بخش

دانشجویان عزیز، اساتید ارجمند و همکاران گرامی

به لطف ایزد منان، بهاری دیگر از راه رسید و برای همه ما نوید شکوفایی، نوشدن و تحول را به ارمغان آورد. هر چند دانشگاهیان سال پرچالشی را گذراندند و شیوع بیماری کووید 19 باعث مجازی شدن آموزش های دانشگاهی و سبب عدم حضور دانشجویان که مایه سرزندگی و نشاط محیط دانشگاه هستند شد؛ اما علوم پزشکی وارستگان تلاش نمود تا از دل این چالش ها فرصت هایی را بسازد به طوری که شاهد روند تدریجی بهبود کیفیت آموزش های مجازی بودیم.

همچنین در این سال شاهد درخشش و موفقیت دانش آموختگان وارستگان در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بودیم. در کنار آن، علیرغم عدم حضور دانشجویان در محیط دانشگاه، مشارکت هر چه بیشتر آنان را در فعالیت های علمی، فرهنگی، پژوهشی و استارتاپی نظاره گر بودیم. آموزش های مهارتی نیز در سال گذشته روند رو به رشدی داشته و با استقبال کشوری مواجه شده بود.

اسفند 1399، دهمین سالگرد تاسیس علوم پزشکی وارستگان بود و این مرکز در سال 1400 وارد دومین دهه فعالیت خود می شود. وارستگان در تلاش است با کسب تجربه از 10 سال فعالیت خود، برنامه های نوآورانه ای را در سال 1400 به اجرا بگذارد. در این میان همراهی شما عزیزان به دانشگاه کمک می کند تا بتواند این برنامه ها را به خوبی اجرا کند.

در پایان، فرارسیدن نوروز و آغاز سال نو را تبریک عرض می کنم و از درگاه پروردگار مهربان، سالی سرشار از فرصت‌های خوب یادگیری، رشد فردی، پیشرفت علمی و موفقیت شغلی را برای شما عزیزان خواستارم.

دکتر مصطفی جهانگیر،رئیس مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!