دکتر جهانگیر

به نام خداوند هستی بخش
دانشجویان عزیز
با اهدای سلام

هم اکنون سال ۱۳۹۸ را پشت سر گذاشته‌ایم و در آغاز سال ۱۳۹۹ هستیم. هنگامی که به سال ۱۳۹۸ می‌نگریم، بحران‌های مختلفی را به یاد می‌آوریم که پشت سر گذاشتیم. این گونه بحران‌ها جزو ویژگی‌های ذاتی دنیای ماست و از ابتدای تاریخ چنین بوده است. آنچه که در این میان اهمیت دارد نوع نگاه به این بحران‌هاست که آیا آن‌ها را صرفاً تهدید دیده‌ایم و بابت آن غصه خوردیم یا درون این تهدیدات، فرصت‌هایی را نیز مشاهده نموده و از آن‌ها بهره بردیم. بحران‌ها اجتناب ناپذیرند ولی نگاه فرصت‌گرا به آن ها به ما کمک می‌کند تا برای ادامه زندگی ورزیده‌تر و آماده‌تر شویم. ان شاالله از بحران شیوع جهانی ویروس کرونا هم به سلامتی گذر خواهیم کرد.

مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان جایی است که شما چهار سال از بهترین روزهای عمر خود را در آن می‌گذرانید و نام این مرکز برای همیشه در رزومه شما ثبت شده است. رشد و پیشرفت وارستگان و موفقیت شما عزیزان در هم تنیده‌اند. بنابراین در سال جدید نیز همانند گذشته با پیشنهادات، همکاری‌ها و همراهی‌های خود به پیشرفت هر چه بیشتر دانشگاه خودتان کمک کنید.

سال ۱۳۹۹ را خدمت شما عزیزان تبریک عرض می‌کنم و از درگاه پروردگار مهربان، سالی مملو از فرصت‌های خوب یادگیری، رشد فردی، پیشرفت علمی و موفقیت شغلی برای همه شما عزیزان خواستارم.

با احترام
دکتر مصطفی جهانگیر
سرپرست مرکز

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!