ابراهیمی دباغ

دانشجوی وارستگانی به عنوان دانشجوی پژوهشگر برجسته در کمیته تحقیقات کشوری معرفی شد

آقای علی ابراهیمی دباغ دانشجوی رشته علوم تغذیه مقطع کارشناسی علوم پزشکی وارستگان به عنوان دانشجوی پژوهشگر در کمیته تحقیقات کشوری معرفی شد. دکتر مقبلی مدیر پژوهش و فناوری علوم پزشکی وارستگان اعلام کرد که انتخاب دانشجوی پژوهشگر برجسته براساس بند “ک” ماده 2 آیین نامه تسهیلات آموزشی، پژوهشی و رفاهی ویژه استعدادهای درخشان بوده و پس از بررسی در جلسه شورای پژوهشی علوم پزشکی وارستگان، آقای ابراهیمی توانست امتیاز 58.4 را کسب کند، این در حالیست که امتیاز لازم برای راه‌یابی به کمیته تحقیقات کشوری 44 بوده است و آقای ابراهیمی با امتیاز بسیار بالاتر به عنوان پژوهشگر برتر شناخته شد.
دکتر مقبلی در ادامه بیان کرد: طبق دستورالعمل انتشار مقاله، پایان نامه، ارائه مقالات در کنفرانس یا سمینار، همکاری در طرح‌های تحقیقاتی، عضویت در کمیته تحقیقات دانشجویی و… هریک امتیاز مشخصی دارد که در کمیته پژوهشی هر دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و درصورت کسب حدنصاب امتیاز، اطلاعات دانشجویان متقاضی به کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی مستقر در معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معرفی خواهند شد.

در پایان مدیر پژوهش و فناوری ضمن آرزوی موفقیت برای این دانشجو گفت: در صورتی که امتیازهای سایر دانشجویان نیز به این حد می رسد، برای این مورد به مدیریت پژوهش و فناوری مراجعه کنند.

ماده 2 آیین نامه تسهیلات آموزشی، پژوهشی و رفاهی ویژه استعدادهای درخشان به منظور عملکرد یکسان‌ در کلیه دانشگاه‌ها و دانشکده ‌ها دارای یک دستورالعمل واحد است که می‌توانید آن را اینجا مشاهده نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!