اطلاعیه شماره ۱: برگزاری کلاسها پس از تعطیلات نوروزی (از ۱۶ فروردین ۱۳۹۹)

دانشجویان عزیز با سلام
امیدواریم سال نو را در صحت و سلامت در کنار خانواده شروع کرده باشید و در این شرایط شیوع ویروس کرونا توصیه‌های لازم را اجرا کرده باشید.
با توجه به اطلاعیه‌های ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، تعطیلی دانشگاه‌ها تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت. علوم پزشکی وارستگان نیز همانند سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی، در نظر دارد به دلیل جلوگیری از وقفه تحصیلی شما و تا زمان به وجود آمدن فرصت لازم برای برگزاری کامل کلاس‌های عملی و آزمایشگاهی پس از بازگشایی دانشگاه‌ها، از تاریخ ۱۶ فروردین ماه نسبت به برگزاری کلاس‌های تئوری و بعضی از کلاس‌های عملی، به صورت مجازی اقدام نماید.
با توجه به اینکه در علوم پزشکی وارستگان در آغاز راه استفاده از آموزش‌های مجازی در این سطح گسترده هستیم، اساتید و بخش‌های مختلف دانشگاه همه تلاش خود را در این راستا انجام می‌دهند، اما قطعا نواقصی وجود دارد. در این خصوص سعی خواهد شد با برنامه‌ریزی بهتر و بازخوردهایی که از شما دریافت می‌شود (نحوه دریافت بازخوردها متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد)، بعضی از نقایصی که دغدغه شما دانشجویان عزیز است، رفع گردد. لازم به ذکر است که فقط به برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی اکتفا نخواهد شد و به محض برقراری شرایط عادی و بازگشایی دانشگاه‌ها، کلاسهای حضوری تکمیلی و رفع اشکال به صورت کامل برگزار خواهد شد.
لذا از تاریخ ۱۶ فروردین ماه متناسب با برنامه درسی هفتگی خود محتوای مجازی آفلاین را در سام مشاهده نموده و تمرینات داده شده را در موعد مقرر تحویل نمایید. همچنین در صورت برگزاری برخی از جلسات کلاسی به صورت آنلاین، در ساعت مشخص شده در کلاس آنلاین شرکت فرمایید.

مدیریت امور آموزشی و واحد آموزش مجازی علوم پزشکی وارستگان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!