امورمالی

اطلاعیه مهم واریز شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1402

دانشجویان عزیز
ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما عزیزان، طبق برنامه تنظیمی آموزش، زمان انتخاب واحد نیمسال 14012 از تاریخ 1401/11/23 لغایت 1401/11/26 می‌‌باشد. لذا شایسته است دانشجویان گرامی ازتاریخ 1401/11/17 نسبت به واریز مبلغ شهریه ثابت به علاوه مانده بدهی ترم قبل اقدام نموده تا امکان انتخاب واحد اینترنتی میسر گردد. لازم به ذکر است دانشجویان موظف به پرداخت شهریه ثابت بر اساس سال ورود خود هستند.
چگونگی پرداخت شهریه
الف) پرداخت الکترونیکی:
با توجه به فراهم شدن شرایط پرداخت آنلاین نیازی به مراجعه به بانک نیست و داشتن کارت اعتباری عضو شبکه شتاب کافیست. در این نوع پرداخت داشتن رمز دوم کارت + (Cvv2) و تاریخ انقضای کارت لازم می-باشد. شایسته است دانشجویان گرامی با مراجعه به پرتال دانشجویی مبلغ بدهی قبلی به علاوه شهریه ثابت را بصورت الکترونیکی پرداخت نمایند تا شرایط انتخاب واحد برایشان فراهم شود.
ب) پرداخت سنتی:
مراجعه به یکی از شعب بانک ملت و واریز وجه ( بدهی + مانده شهریه ترم قبل) به حساب پس انداز به شماره 8885000912 و اعلام شماره فیش واریزی به امور مالی تا بصورت دستی اجازه انتخاب واحد به دانشجو داده شود در ضمن ذکر شماره دانشجویی در فیش پرداخت الزامی می باشد.
ج)قابل توجه دانشجویان شاهد
مطابق بخشنامه جدید بنیاد شهید، آن دسته از دانشجویانی که در نیمسال14011 مشروط شده اند، می بایستی ۱۰۰ درصد شهریه نیمسال 14011 را شخصا پرداخت نمایند. لذا حتما باید کل شهریه ترم مشروطی را پرداخت نمایند تا امکان انتخاب واحد برایشان فراهم شود.

توصیه های مهم:
• در صورت واریز شهریه بصورت نقدی، دانشجو می بایست شماره فیش واریزی به همراه تصویر آن را به آدرس ایمیل vua@varastegan.ac.ir – یا به آدی تلگرام به شماره 09386269177 ارسال، تا نسبت به مجاز شدن انتخاب واحد اقدام شود.
• برای تسهیل در امر پرداخت شهریه متغیر، دانشجویان محترم می‌توانند شهریه متغیر خود را طی سه قسط پرداخت نماید.
• دانشجویان محترم شاهد خواسته می شود قوانین جدید بنیاد شهید را مطالعه نمایند.
• دانشجویان محترم دو روز پس از واریز شهریه تأییدیه مالی را در پرتال دانشجویی کنترل و درصورت مشاهده هرگونه مغایرت به واحد مالی مراجعه نمایند.
• توصیه اکید می‌گردد دانشجویان محترم شهریه خود را بصورت الکترونیکی پرداخت و حتی الامکان از مراجعه حضوری به امور مالی خوداری نمایند.
• توصیه می‌گردد دانشجویان عزیز اطلاعیه های آموزش را در خصوص انتخاب واحد به دقت مطالعه فرمایند.
مدیریت امورمالی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!