اطلاعیه

اطلاعیه و راهنمای ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در سال تحصیلی 400-1399

20

ضمن عرض تبریک به مناسبت پذیرفته شدن شما در علوم پزشکی وارستگان با توجه به ادامه پاندمی کووید-19 و غیر حضوری بودن ثبت نام شایسته است دستورالعمل ذیل را به دقت مطالعه نمایید. شایان ذکر است ثبت نام پذیرفته شدگان بهمن  نیز در همین بازه انجام می پذیرد.

توضیحات:

 1. شروع کلاسها از تاریخ 08.19 به صورت مجازی خواهد بود.
 2. جهت مشاهده­ ی برنامه هفتگی خود به صفحه اصلی سایت مرکز قسمت رشته ذیربط –> دروس ارائه شده نیمسال مراجعه فرمایید.
 3. انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود رأساً توسط آموزش انجام خواهد شد.
 4. نام کاربری و کلمه عبور پرتال دانشجویی و سامانه آموزش مجازی متعاقباً و پس از ثبت نام و انتخاب واحد ارسال خواهد شد.

ثبت نام آنلاین

زمان ثبت نام آنلاین :

ثبت نام از تاریخ 99/08/12 لغایت 99/8/17 از طریق لینک زیر انجام خواهد شد.

لطفاً از قبل مدارک زیر را آماده و از آنها با فرمت jpeg با حجم کمتر از KB 200 اسکن و یا تصویر تهیه فرمایید ( ترجیحا استفاده از آخرین نسخه به روز شده مرورگر فایرفاکس و یا کروم)

 1. تصویر شناسنامه از تمام صفحات
 2. تصویر کارت ملی پشت و رو
 3. عکس ۴×۳ تهیه شده در سال جاری
 4. کد رهگیری تأئیدیه تحصیلی آخرین مدرک تحصیلی دوره دبیرستان: این کد از سایت https://emt.medu.ir. قابل دریافت می باشد.(جهت اخذ کد رهگیری داده های لازم را در سایت مذکور وارد نموده و پس از دریافت کد رهگیری تصویر آن را بار گذاری نمایید.)
 5. مدارک دبیرستانی مورد قبول با توجه به نوع نظام آموزشی:
  • نظام جدید: تصویر مدارک دانش آموزان نظام آموزش 3-3-6:  ریز نمرات دوره دوم متوسطه/ گواهی موقت دوره دوم متوسطه/ رسید پستی تائیدیه دوره دوم متوسطه / فرم 602 (خلاصه سوابق تحصیلی)
  • نظام قدیم: تصویر مدارک دانش آموزان نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی مدارک : اصل ریز نمرات دوره متوسطه و پیش دانشگاهی/ اصل گواهی موقت دوره متوسطه و پیش دانشگاهی /اصل گواهینامه دیپلم و پیش دانشگاهی/ رسید پستی تائیدیه دیپلم و پیش دانشگاهی

نکته مهم: در صورت داشتن گواهی موقت دوره پیش دانشگاهی و متوسطه، این گواهی حتماً دارای مهر آموزش و پرورش محل صدور آن باشد.

 1. اصل گواهی ایثارگری برای پذیرفته شدگان سهمیه های شاهد و ایثارگر
 2. اصل کارت پایان خدمت، معافیت، برگ سبز اعزام به خدمت، در صورت داشتن آن
 3. تهیه اسکن از فرمهای امضاء شده و ثبت اثر انگشت شده که دانلود نموده­اید.( فرم تعهد تکمیل مدارک و فرم شماره یک) شایان ذکر است این فرمها را نزد خود نگه داشته و در موقع ارسال مدارک با پست در داخل مدارک قرار دهید و یا در اولین حضور تحویل مرکز فرمایید.

تذکر مهم: تا پایان تحصیل شما در دانشگاه، اصل مدارک به شما داده نخواهد شد. بنابراین بهتر است اسکن مدارک را برای خود نگهداری نمایید.

با مراجعه به صفحه اصلی سایت مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان لینک ثبت نام آنلاین دانشجویان جدیدالورود را انتخاب فرمایید.( لینک ثبت نام)

 1. ابتدا سطح دسترسی دانشجویان جدیدالورود را انتخاب کرده و سپس با درج کدملی به عنوان کدکاربری و درج شماره داوطلبی به عنوان کلمه عبور وارد سامانه ثبت نام شوید.
 2. پس از ورود به سامانه در قسمت اطلاعات داوطلبان می بایست وارد چهار آیتم اطلاعات شناسنامه ای، آموزشی ،تکمیلی و بستگان شده و تمامی موارد خواسته شده تکمیل نمایید.
 3. از قسمت فرم های آموزشی فرم تعهد تکمیل مدارک و سایر فرمهای تعهدی لازم را دانلود نموده و پرینت گرفته و ضمن ثبت مشخصات خواسته شده در فرم و امضاء و ثبت اثر انگشت و تاریخ، همراه اصل مدارک برای دانشگاه ارسال فرمایید.
 4. از قسمت مدارک درخواستی اسکن کلیه مدارک مورد نیاز را که قبلاً تهیه نموده اید بارگذاری نمایید.
 5. برای مشاهده از صحت بارگذاری مدارک، وارد بخش مشاهده مدارک ارسال شده شوید و از کامل بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

جهت مشاهده و راهنمای پرداخت شهریه کلیک نمایید.

جمع کل شهریه ورودی ترم اول با احتساب شهریه ثابت 2/500/000 تومان و 18 واحد درسی مبلغی بین 4/500/000 تا 4/900/000 تومان می شود.

مجدداً تاکید می گردد شرایط لازم برای انجام ثبت نام غیر حضوری فراهم است و نیازی به انجام ثبت نام حضوری نمی باشد. پس از پرداخت شهریه پذیرفته شدگان می توانند با ارسال مدارک لازم از طریق پست ویژه یا پیشتاز ثبت نام خود را قطعی نمایند. مهلت ارسال مدارک  به پست 99.08.29  خواهد بود.

آدرس مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان : مشهد- بلوار وکیل آباد بلوار لادن نبش لادن 3  تلفن : 05135091160  کد پستی : 9179666769

 

البته در صورت تمایل به ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان می توانند پس از  ثبت نام آنلاین متناسب با حرف اول فامیل برای تحویل مدارک و سایر امور ثبت نام به مرکز مراجعه فرمایند. 

جدول زمانبندی زیر صرفا مربوط به پذیرفته شدگانی است که تمایل به ثبت نام حضوری دارند
تاریخ مراجعه حرف اول نام خانوادگی
99/08/17 الف ب -پ ت ث ج چ-ح خ د ذ ر ز ژ س ش
99/08/18 ص ض ط ظ ع غ ف ق- ک گ ل م ن و ه ی
99/08/19 پذیرفته شدگان ثبت نام نکرده از روزهای قبل

لیست مدارکی که لازم است از طریق پست ارسال شود یا در صورت تمایل به ثبت نام حضوری ارائه شود.

 1. اصل ریز نمرات سه ساله دبیرستان- اصل گواهی موقت سه ساله دبیرستان- اصل ریز نمرات سال چهارم (دوره پیش دانشگاهی)- اصل گواهی موقت سال چهارم (دوره پیش دانشگاهی) برای نظام قدیم
 2. اصل ریز نمرات دوره دوم متوسط و اصل گواهی موقت دوره دوم متوسط – فرم 602(خلاصه سوابق تحصیلی) نظام جدید
 3. اصل گواهینامه سال سوم دوره دوم نظام جدید فارغ التحصیلان 98 و اصل گواهینامه سال سوم و پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان نظام قدیم .
 4. کلیه فرمهای تعهدی لازم که از سامانه جدیدالورود پرینت شده و امضاء و تاریخ و ثبت اثر انگشت شده است.
 5. عکس 4×3 جدید با زمینه روشن (خانم ها 6 قطعه) (آقایان 9 قطعه) (که پشت عکس ها باید مشخصات: نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره ملی و رشته قبولی، حتما درج شده باشد.)

این مرحله ویژه دانشجویان پسری است که دارای معافیت دائم نمی باشند. این افراد یا در مهلت قانونی معافیت تحصیلی دبیرستان هستند و یا در معافیت تحصیلی دانشگاه سابق و یا اینکه دفترچه آماده به خدمت دارند و یا در حین خدمت وظیفه عمومی هستند و در دانشگاه پذیرفته شده اند.

برای اینگونه داوطلبان پس از ثبت نام قطعی با مکاتبه ی این مرکز به دفاتر پلیس 10+ درخواست معافیت تحصیلی می شود.

 • مدارک لازم برای صدور معافیت تحصیلی در هنگام مراجعه به دفاتر 10+ :
 1. فرم آخرین اعلام وضعیت و یا معافیت تحصیلی از دبیرستان محل تحصیل
 2. همراه داشتن یک قطعه عکس 3*4 تمام رخ
 3. نامه درخواست معافیت تحصیلی از دانشگاه پذیرفته شده
 4. فرم اعلام آخرین وضعیت تحصیلی از دانشگاه محل تحصیل قبل در صورتیکه فارغ التحصیل و یا انصرافی و یا اخراجی دانشگاه هستید.
 5. تصویر اصل گواهینامه و یا گواهی موقت پایان تحصیلات دبیرستان یا پیش دانشگاهی

برای انجام این مرحله در تلاش هستیم تا امکان انجام و ارائه غیر حضوری آن را برای پذیرفته شدگان غیر بومی فراهم آوریم که در صورت موفق شدن در این امر اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت.

مدیریت امور آموزشی علوم پزشکی وارستگان

Education@varastegan.ac.ir

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!