اطلاعیه مهم واریز شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی 400-99

اطلاعیه

دانشجویان عزیز

    ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما عزیزان، طبق برنامه تنظیمی آموزش، زمان انتخاب واحد نیمسال 992 از تاریخ 1399/11/25 لغایت 1399/11/30 می‌­باشد. لذا شایسته است دانشجویان گرامی حداکثر تا تاریخ 1399/11/24 نسبت به واریز مبلغ شهریه ثابت به علاوه مانده بدهی ترم قبل اقدام نموده تا امکان انتخاب واحد اینترنتی میسر گردد. لازم به ذکر است دانشجویان موظف به پرداخت شهریه ثابت بر اساس سال ورود خود هستند.

چگونگی پرداخت شهریه

الف) پرداخت الکترونیکی:

با توجه به فراهم شدن شرایط پرداخت آنلاین نیازی به مراجعه به بانک نیست و داشتن کارت اعتباری عضو شبکه شتاب کافیست. در این نوع پرداخت داشتن رمز دوم کارت + (Cvv2) و تاریخ انقضای کارت لازم می­باشد. شایسته است دانشجویان گرامی با مراجعه به پرتال دانشجویی مبلغ بدهی قبلی به علاوه شهریه ثابت را بصورت الکترونیکی پرداخت نمایند تا شرایط انتخاب واحد برایشان فراهم شود.

ب) پرداخت سنتی:

مراجعه به یکی از شعب بانک ملت و واریز وجه ( بدهی + مانده شهریه ترم قبل) به حساب پس انداز به شماره 8885000912 و اعلام شماره فیش واریزی به امور مالی تا بصورت دستی اجازه انتخاب واحد به دانشجو داده شود در ضمن ذکر شماره دانشجویی در فیش پرداخت الزامی می باشد.

ج)قابل توجه دانشجویان شاهد

مطابق بخشنامه جدید بنیادشهید، آن دسته از دانشجویانی که در هر نیمسال مشروط شده اند، بایستی کل شهریه ترم مشروطی را شخصا پرداخت نمایند تا امکان انتخاب واحد برایشان فراهم شود

 توصیه های مهم:

  • در صورت واریز شهریه بصورت نقدی، دانشجو می بایست شماره فیش واریزی به همراه تصویر آن را به آدرس ایمیل vua@varastegan.ac.ir – یا به آدی تلگرام به شماره 09386269177ارسال، تا نسبت به مجاز شدن انتخاب واحد اقدام شود.
  •   برای تسهیل در امر پرداخت شهریه متغیر، دانشجویان محترم می­توانند الباقی شهریه خود را طی چهار فقره چک به سررسیدهای 1400/01/05، 1400/02/05، 1400/03/05و 1400/04/05 پرداخت نماید. (فقط چک بانکی صیادی قابل قبول است)
  • مطابق بخشنامه جدید بنیادشهید، آن دسته از دانشجویانی که در هر نیمسال مشروط شده اند، بایستی کل شهریه ترم مشروطی را شخصا پرداخت نمایند تا امکان انتخاب واحد برایشان فراهم شود
  • دانشجویان محترم دو روز پس از واریز شهریه تأییدیه مالی را در پرتال دانشجویی کنترل و درصورت مشاهده هرگونه مغایرت به واحد مالی مراجعه نمایند.
  • توصیه اکید می­گردد دانشجویان محترم  شهریه خود را بصورت الکترونیکی پرداخت و حتی الامکان از مراجعه حضوری به امور مالی خوداری نمایند.
  • توصیه می گردد دانشجویان عزیز اطلاعیه های آموزش را در خصوص انتخاب واحد به دقت مطالعه فرمایند.

                                                                                            مدیریت امورمالی

اطلاعیه ها

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!