روز رژیم درمانگر

جشن روز رژیم درمانگر پس از سه سال بصورت حضوری

چهارشنبه 18 اسفند 1400 به مناسبت روز رژیم درمانگر، انجمن علمی علوم تغذیه با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی، پس از سه سال روز رژیم درمانگر را به صورت حضوری و در محیط دانشگاه جشن گرفت و لحظات خوشی را برای شرکت کنندگان رقم زد.

به گزارش مفدا وارستگان، چهارشنبه 18 اسفند 1400 به مناسبت روز رژیم درمانگر، انجمن علمی علوم تغذیه با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی، پس از سه سال روز رژیم درمانگر را به صورت حضوری و در محیط دانشگاه جشن گرفت. در این جشن دکتر جهانگیر رئیس مرکز، دکتر کیفی-معاون آموزشی، اعضای گروه تغذیه و سایر اساتید و همکاران این مرکز و همچنین دانشجویان رشته تغذیه حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم دکتر جهانگیر ضمن تبریک این روز به همه اساتید و دانشجویان، هدایایی را به اساتید گروه علوم تغذیه اهدا کردند. پس از آن دکتر دهری مدیر گروه علوم تغذیه با توجه به اهمیت متخصصان تغذیه و رژیم درمانی و نقش گسترده مشاورین تغذیه در تیم مراقبت و کمک به بهبود سلامتی فرد و جامعه، این روز را به جامعه تغذیه دانان به ویژه متخصصین تغذیه که در حوزه بالین، رژیم درمانی بیماران و آموزش فعالیت دارند، تبریک گفت.

پس از آن آقای قنوات دانشجوی رشته تغذیه در رابطه با دوره رژیم شناسی رسمی توضیحاتی ارائه داد. در ادامه نیز مسابقه‌ای هیجان انگیز بین دانشجویان برگزار شد و بعد از آن نوبت به اساتید رسید که در بخش صندلی داغ شرکت کردند که با استقبال بالایی نیز همراه بود.

درنهایت این مراسم با گرفتن عکس یادگاری و بریدن کیک روز رژیم درمانگر پایان یافت.

برای مشاهده تصاویر جشن اینجا کلیک کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!