مسابقات بازی رایانه ای

واحد تربیت بدنی علوم پزشکی وارستگان با همکاری شورای صنفی مسابقات حضوری بازی‌های رایانه‌ای را با حفظ پروتکل‌ها برگزار می‌کند.

به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقات حضوری بازی‌های رایانه‌ای   PES 18 ،PES2020  و CTR در دو بخش ‌تک‌نفره و دوبل برگزار خواهد شد. در مرحله اول 2 دانشجو با یکدیگر به رقابت میپردازند و پس از آن برندگان مسابقات دور اول به مصاف هم خواهند رفت.شورای صنفی علوم پزشکی وارستگان گروه‌بندی این مسابقات و هماهنگی‌های آن را بر عهده داشته است. هزینه ثبت‌نام در این مسابقات 15 هزار تومان است  و بخشی از این مبلغ به کانون خیریه تبسم اختصاص خواهد یافت.
انجام بازی‌های رایانه‌ای به فرد کمک می کند تا درد یا بیماری خود را کمتر حس کند . درگیر شدن ذهن فرد هنگام بازی ویدئویی به قدری قوی است که درد یا مریضی خود را هرچند کوتاه اما فراموش می کند . همچنین از آنجا که هنگام بازی چشم فقط باید به مانیتور نگاه کند و دست همواره باید روی کنترلر باشد ، هماهنگی بسیار خوبی بین دست و چشم فرد بوجود می آید که بعدها در انجام کارهای یدی بهتر و سریعتر عمل خواهد کرد و در  در بازی های دسته جمعی کامپیوتری ، فرد خود را با محیط وفق می دهد یعنی مجبور می شود از یک سری اصول و قواعد که به سود جمع است پیروی کند . بنابراین روحیه همکاری و نوعدوستی در فرد پرورش داده می شود . ضمن اینکه بسیاری از مهارتهای اجتماعی را در همین گونه بازیها فرا می گیرد .
به همین دلیل واحد تربیت بدنی علوم پزشکی وارستگان به منظور افزایش نشاط و روحیه همکاری دانشجویان در شرایطی که اوضاع کرونا بهبود یافته است، با حفظ پروتکل‌ها این مسابقات را برگزار خواهد کرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!