معاونت دانشجویی فرهنگی

دیدار مدیران علوم پزشکی وارستگان با معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

در این جلسه که روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۴/۱۰ در راستای افزایش تعاملات بین دانشگاهی و با تمرکز ویژه بر مشارکت در حوزه فرهنگی و دانشجویی برگزار شده بود، مدیران مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان و حجت الاسلام فیض آبادی از اعضای هیأت امنا این مرکز و معاون و مدیران دانشجویی، فرهنگی و تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد حضور بهم رساندند.

در این جلسه ضمن معرفی علوم پزشکی وارستگان و اشاره به عملکرد و دستاوردهای مرکز توسط رئیس مرکز- آقای دکتر جهانگیر، پیشنهاداتی در خصوص همکاری‌های مشترک در حوزه دانشجویی فرهنگی بین طرفین ارائه شد.

خانم دکتر فاطمه محرری- معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد- با تاکید بر نیروی جوان و پویای مرکز، عملکرد این دانشگاه را با کیفیت ارزیابی کرده و وجه تمایز این مرکز را کیفیت بالای خدمات آموزشی و مهارتی توصیف کرد.

آقای دکتر محمد علی سردار- مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد- نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور وارستگان به عنوان اولین و تنها مرکز غیرانتفاعی وزارت بهداشت، عملکرد آموزشی این مرکز را با توجه به نوپا بودن آن ارزشمند خوانده و پیشنهاداتی نیز در جهت پیشرفت هر چه بیشتر معاونت دانشجویی فرهنگی این مرکز ارائه دادند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!