شروع تابستانی آموزش های نیروی انسانی در وارستگان با کارگاه روش های تسلط بر زبان های خارجی در وارستگان

با اتمام امتحانات دانشجویان و شروع زودهنگام تابستان در علوم پزشکی وارستگان بار دیگر واحد توسعه سازمانی و منابع انسانی کارگاه های آموزش نیروی انسانی را که پنج شنبه صیح های هر هفته برگزار میکند، از سر گرفت.

روشهای نوین تسلط ب زبان های خارجی اولین کارگاه تابستانه نیروی انسانی در این مرکز با تدریس دکتر احمدرضا بهارلو رئیس موسسه آموزشی فرهنگی بهارلو شروع شد. او در در دانشگاه های مختلف از جمله مراکز تربیت معلم،  دانشکده جهاد دانشگاهی و دانشگاه آزاد تدریس داشته و دبیر نخستین کارگاه ترجمه در امارات متحده عربی بوده است.

در این کارگاه بهارلو سخنرانی خود را با توضیحاتی در خصوص روش های مختلف مطالعه شروع کردند. ایشان نقطه مشترک استاد و دانشجو را کتاب معرفی کردند و اینکه کتابه آن جایی است که اساتید را دانشجویان متصل می کنند. اما خیلی از افراد بارها برای خواندن کتاب های اقدام کرده  اند اما متسفانه آن کتاب های را نیمه کاره رها کرده اند، بهارلو این اتفاق را ناشی از بی هدفی افراد می داند و معتقد است افراد اگر در مطالعه ای که دارند هدف مشخصی را دنبال کنند حتما می توانند به خوبی مطالعاتشان را پیش ببرند.

نکته دیگری که توسط سخنران این نشست برگزار گردید این بود که زمانی می توان به زبان های خارجی تسلط پیداک رد که افراد بتوانند انچه فکر میکنند را به زبان انگلیسی تبدیل کنند و این زبان می بایست به دانش و تجربه تبدیل گردد به همین علت یکی از روش های جذاب آموختن زبان انگلیسی را فضا سازی و استفاده از گفتگوهای موقعیتی معرفی کردند.

این کارگاه که با استقبال زیاد همکاران روبرو شده بود در پایان با پرسش و پاسخ های کارکنان مرکز از مدرس به اتمام رسید و ایشان نیز سخنرانی شان را با ا شاره به چند نکته افزایش تمرکز در هنگام اموزش زبان های خارجی به پایان رساندند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!