کارگاه کمک های اولیه ویژه کارکنان

کارگاه آموزشی ۴ ساعته “کمک های اولیه و امداد و نجات” ویژه اساتید و کارمندان علوم پزشکی وارستگان در شهریور ماه ۹۹ و با تدریس آقای محمد حسین ملازمیان (پرستار نمونه کشوری)، در وارستگان برگزار شد.
آشنایی با کمک‌های اولیه درمانی می‌تواند در هر جایی مفید باشد. حضور در این فضاهای آموزشی می‌تواند به ما نشان دهد که چگونه می‌توانیم در شرایط دشوار، آگاهانه به دیگران کمک کنیم. این آرزوی همه است که بلا و خطر همیشه از ما دور باشد، اما حادثه همیشه دور نمی‌ماند، گاهی زمان‌هایی می‌رسد که باید برایش آماده باشیم. در این راستا، آماده نمودن افراد در مواجهه با این حوداث، وظیفه ذاتی هر مجموعه بوده تا نسبت به آموزش کارکنان خود اقدام نماید. از این رو برنامه ریزی برای اجرای این کارگاه آموزشی در دست اقدام قرار گرفت.

کارگاه کمک های اولیه ویژه کارکنان

کارگاه کمک های اولیه در دو بخش تئوری و عملی در روزهای  متفاوتی برگزاری شد که بخش تئوری این کارگاه روز دوشنبه مورخ 17 شریور ماه و بخش عملی آن روز چهارشنبه 19 ام بود. در این کارگاه آموزشی مباحثی چون: کمک های اولیه، احیای قلبی، سوختگی، خونریزی و زخم، اورژانس چشم و گوش و بینی، نحوه تزریق، نحوه گرفتن فشار و .. به صورت تئوری و عملی آموزش داده شد. همچنین فرصتی در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت تا مطالب آموزشی را به صورت عملی انجام دهند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!