اولین دورهمی بهارانه

ریاست،اعضای هیئت علمی و کارکنان مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان 16 فروردین ماه اولین نشست سال 1400 را برگزار کردند و در آن دکتر جهانگیر درباره پیشرفت ها و نقاط قوت این مرکز در سال 99 و همچنین برنامه و اهداف سال 1400 توضیحاتی ارائه داد.

در ابتدای این نشست دکتر جهانگیر ضمن تشکر از تمام اساتید و همکارانی که در این مرکز تلاش میکنند از روند رو به رشد و افزایش جذب تعداد دانشجویان ابراز خرسندی کرد و اعلام کرد اضافه شدن رشته کنترل کیفی ازترم آینده و جذب دانشجویان جدید میتواند منجربه ارتقا سطح علمی مرکز علوم پزشکی وارستگان شود. همچنین دکتر جهانگیر با اشاره به تعداد بالای کارگاه ها و وبینارهای آموزشی که توسط مهارتکده و با همکاری اعضای هیئت علمی و انجمن های علمی رشته های مختلف برگزار میشود، اهمیت توجه به افزایش مهارت و افزایش کیفیت کارگاه ها و درنتیجه افزایش تعداد مخاطبان را از مهم ترین نقاط قوت سال 99 دانست که این روند باید در سال 1400 هم ادامه داشته باشد و با سرعت بیشتری انجام شود.
در ادامه دکتر جهانگیر افزود: از دیگر نقاط قوت سال 99 افزایش ارتباطات بین دانشگاهی به خصوص با دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده است که این خود گام مهمی در جهت توسعه و شناخته شدن علوم پزشکی وارستگان خواهد بود که نیازمند بهبود زیرساخت ها خواهد بود و در همین راستا آزمایشگاه ها تجهیز گردید و کارگاه HIS نیز در سال گذشته برای استفاده از دانشجویان آماده شد.
در پایان دکتر جهانگیر بر خلاقیت و استفاده از نوآوری در خدمات ارائه شده به دانشجویان تاکید کرد و افزود کارگاه ها، نحوه آموزش، نحوه برقرای ارتباط با دانشجویان و… هگی نیاز به خلاقیت و نوآوری دارد تا سبب تمایزشده و در جذب دانشجو موفق عمل کند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!