تیم فوتسال وارستگان

تیم فوتسال علوم پزشکی وارستگان به مسابقات کشوری راه یافت

در مسابقات فوتسال منطقه ۹ که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ۸ الی ۱۱ دی ماه در سالن ورزشی کوی پردیس برگزار شد چهار تیم “دانشگاه علوم پزشکی مشهد و بجنورد از گروه الف “و “علوم پزشکی وارستگان و نیشابور از گروه ب” به مسابقات کشوری راه پیدا کردند.

تیم فوتسال علوم پزشکی وارستگان که با ترکیب بهزاد محمدزاده(به عنوان کاپیتان)، علی منصورزاده، عرفان اسدی،محمدجواد ترخانی، حامد فارسی، رائد رجب پور، امیر پهلوان عظیمی، فرهاد کاظم زاده، علی اصغری، مصطفی باقریان و سرپرستی آقای ارشیا مصباح در مسابقات فوتسال منطقه ۹ شرکت کرده بود، توانست به مسابقات کشوری که در بهمن ماه در خزرآباد ساری برگزار می‌گردد، راه یابد.

در روز اول مسابقات، علوم پزشکی وارستگان به مصاف علوم پزشکی نیشابور رفت که در رقابتی نزدیک، وارستگان نتیجه را 2 بر 3 به نیشابور واگذار کرد اما در ادامه بازی‌ها که روز شنبه از ساعت 9 در  سالن ورزشی کوی پردیس برگزار شد، وارستگان توانست با نتیجه 5 بر 2 تیم بیرجند را از پیش روی بردارد و به مسابقات کشوری راه پیدا کند.

گفتنیست در مسابقات فوتسال منطقه 9 که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ۸ الی ۱۱ دی ماه در سالن ورزشی کوی پردیس برگزار شد ، هفت تیم متشکل از دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد، وارستگان، بیرجند، بجنورد، تربت جام، نیشابور و اسفراین شرکت کردند و از بین آنها،  چهار تیم‌ “دانشگاه علوم پزشکی مشهد و بجنورد از گروه الف “و  “علوم پزشکی وارستگان و نیشابور از گروه ب” به مسابقات کشوری راه پیدا کردند.

لازم به ذکر است 10 دانشگاه  در منطقه ۹ کشوری هستند که از این میان، ۷ دانشگاه در  مسابقات حضور داشتند و 4 تیم به مرحله کشوری صعود کردند، دانشگاه سبزوار نیز  به دلیل اینکه در دوره قبلی مقام چهارم را کسب کرده است مستقیم به مسابقات راه پیدا کرده است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!