جشن

جشن ولادت حضرت زینب


چهارشنبه مورخ 11 دی ماه  به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری و روز پرستار به همت کانون قرآن و عترت مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان مراسم جشنی برگزار گردید. در ابتدای مراسم حاج آقا حواحجی مدام و سخنران به سخنرانی در باره مقام شامخ بانو زینب کبری پرداختند و همچنین از مسائل روز نیز صحبت کردند. در ادامه توسط اعضای کانون مولودی خوانی انجام شد که با همراهی دانشجویان وشادی و سرور انها همراه گشت.

تقدیر

در ادامه با همکاری واحد تربیت بدنی و با حضور دکتر جهانگیری معاون دانشجویی فرهنگی، حاج آقا حوائجی و حاج آقا یونسی جوایز برندگان مسابقات ورزشی جام وارستگان به آنها اهدا گردید. این مسابقات در رشته های فوتسال، تنیس روی میز دوبل و تک نفره برگزار شده بود که درهر رشته به مقام های اول تا سوم جوایزی  اهدا گردید. همچنین به آقای گل مسابقات نیز جایزه ای اهدا گردید و در پایان  این بخش نیز از برگزار کنندگان دانشجویی این مسابقات نیز تقدیر و تشکر بعمل آورد و هدایایی نیز به ایشان تعلق گرفت.

همچنین دانشجویان کانون تئاتر آپاما نیز دراین روز مبارک لوح تقدیر رتبه های برتر آزمون بازیگری خود را دریافت کردند که این تقدیر از سه نفر اولی که در این آزمون قبول شده بودند صورت گرفت.

 مراسم با اجرای استنداپ کمدی ادامه پیداکردو در پایان نیز دستبند هایی که توسط خود اعضای کانون قرآن و عترت درست شده بود به میهمانانی که دارای اسامی متبرکه زینب، فاطمه و زهرا بودند اعطا گردید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!