مجمع شورای مرکزی

نشست مجمع شورای مرکزی hit


به گزارش مفدا وارستگان، دومین مجمع کشوری انجمن های علمی فناوری اطلاعات سلامت روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر ماه به میزبانی مرکز‌ آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان در مشهد مقدس برگزار گردید. این نشست با حضور ۱۹ نفر از دبیران انجمن‌های علمی HIT سراسر کشور، جناب آقای پور‌قاسم کارشناس محترم وزارت بهداشت و اساتید علوم پزشکی وارستگان برگزار گردید.

روز نخست نشست با خوش آمدگویی و سخنرانی قائم مقام وارستگان، دکتر مصطفی جهانگیر آغاز به کار کرد. در ادامه مدیرگروه فناوری اطلاعات سلامت علوم پزشکی وارستگان-دکتر محمدرضا مظاهری- و عضو هیأت علمی این گروه دکتر غلامرضا مرادی به سخنرانی پیرامون این رشته پرداختند.

در ادامه دبیران انجمن‌ها برای شرکت در کارگاه آموزشی نرم افزار های حوزه سلامت شامل: رپید مایندر  و  سیستم امنیت (Cisco Packet Tracer) به سایت وارستگان راهنمایی شدند. بخش دوم نشست روز اول با جلسه‌ی پرسش و پاسخ با حضور رئیس مرکز علوم پزشکی وارستگان –دکتر عبدالرضا وارسته- و جلسه‌ی هم‌اندیشی پیرامون رویکرد انجمن‌های علمی و مشکلات روتین در انجمن‌های دانشجویی برگزار شد. روز نخست نشست با برنامه‌ی تفریحی در شهر مشهد به پایان رسید.
شورای مرکزی hit
در روز دوم، طی جلسه‌ای دو ساعته، دبیران انجمن‌های علمی HIT سراسر کشور برنامه های خود در این انجمن‌ها را ارائه داده و به هم اندیشی و طرح ایده پیرامون فرصت ها و فعالیت های پیش روی انجمن کشوری پرداختند. در پایان این جلسه، آقای محمدجواد حیدری-دبیر انجمن علمی کشوری فناوری اطلاعات سلامت- به ارائه گزارش عملکرد این انجمن در سال اخیر پرداختند. پیش از آغاز را‌ی گیری برای انتخاب شورای مرکزی انجمن علمی کشوری فناوری اطلاعات سلامت، کاندیدای اعلام شده طی زمانی کوتاه به معرفی خود و برنامه‌هایشان برای عضویت در این شورا پرداختند. جلسه با رای گیری ادامه پیدا کرده و در آخر اعضای اصلی شورای مرکزی به شرح زیر انتخاب شدند:
  • آقای پیمان قهرمانی- ۱۴ رای – وارستگان
  • آقای صادق شرفی- ۱۲ رای- آبادان
  • آقای مبین تقی پور- ۱۰ رای- تربت حیدریه
  • آقای مقداد قدرتی- ۱۰ رای- ارومیه
  • خانم عاطفه رضایی- ۱۱ رای- همدان
  • خانم حدیث نصرتی فر- ۹ رای- کرمانشاه
  • خانم فاطمه حیدرپور- ۹ رای- نیشابور
همچنین خانم مژگان نظرپور از دانشگاه علوم پزشکی کاشان و آقای حسین رئوف از دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان دو عضو علی البدل منتخب شدند.
پس از اعلام نتایج، نخستین جلسه شورای مرکزی جدید انجمن علمی دانشجویی کشوری «فناوری اطلاعات سلامت» با حضور اعضای اصلی و علی البدل برگزار شده و آقای صادق شرفی به عنوان دبیر و آقای پیمان قهرمانی به عنوان نائب دبیر انجمن معرفی شد.
سپس اختتامیه نشست با همکاری دانشجویان گروه فناوری اطلاعات سلامت علوم پزشکی وارستگان برگزار گردید و دومین مجمع انجمن کشوری فناوری اطلاعات سلامت با زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) به پایان رسید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!