تیم فوتسال

برگزاری مسابقات فوتسال جام وارستگان پس از دوسال وقفه

مسابقات فوتسال جام وارستگان با شرکت 4 تیم از روز پنجشنبه 27 آبان ماه آغاز شده است و در پایان دورگروهی این مسابقات، تیم the squad به رتبه اول دست یافته است.

به گزارش مفدا وارستگان، پس از دو سال وقفه از روز پنجشنبه ۲۷ ابان ماه مسابقات فوتسال جام وارستگان دوباره آغاز به کار کرد.

در نخستین روز از این مسابقات، تیم الدورادو موفق شد ۶_۱ وایکینگ ها را شکست دهد و the squad موفق شد ۹_۰ تیم افتخار را از پیش رو بردارد. در روز دوم این مسابقات نیز که جمعه 28 آبان ماه برگزار گردید الدورادو و the squad به تساوی ۱_۱ دست یافتند و تیم وایکینگ نیز توانست با یک گل افتخار از پیش رو بردارد.

در آخرین روز دور گروهی ،پنجشنبه ۴ اذر ماه افتخار ۳_۰ بر الدورادو پیروز شد و the squad توانست ۳_۰ از سد وایکینگ ها بگذرد و در پایان دور گروهی the squad به رتبه اول دست یافت و الدورادو و وایکینگ ها و افتخار به ترتیب دوم ،سوم و چهارم شدند.

در روز جمعه پنجم اذر در دور رفت نیمه نهایی الدورادو موفق شد وایکینگ ها را سه بر صفر شکست دهد و the squad سه بر صفر از سد افتخار گذشت .دور برگشت نیمه نهایی این هفته در تاریخ پنج‌شنبه و جمعه 11 و 12 آذر ماه برگزار خواهد شد.این مسابقات با شرکت 4 تیم از دانشجویان مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان به همت شورای صنفی دانشجویان و با همکاری واحد تربیت بدنی ، در سالن ورزشی دانشگاه پیام‌نور برگزار شده است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!