ضیافت افطاری

نشست صمیمی معاونت دانشجویی فرهنگی با دانشجویان بین‌الملل و فعالین فرهنگی

چهارشنبه 7 اردیبهشت ماه، ضیافت افطاری به همت معاونت دانشجویی فرهنگی و با حضور دانشجویان بین‌الملل و تعدادی از دانشجویان فعال فرهنگی عضو کانون خیریه تبسم و کانون قرآن و عترت ماوا برگزار گردید. تصاویر مربوط به این برنامه را میتوانید در این گزارش تصویری مشاهده کنید.

به گزارش مفدا وارستگان، چهارشنبه 7 اردیبهشت ماه، مراسم افطاری به همت معاونت دانشجویی فرهنگی و با حضور دانشجویان بین‌الملل و تعدادی از دانشجویان فعال فرهنگی عضو کانون خیریه تبسم و کانون قرآن و عترت ماوا برگزار گردید.

در این مراسم  تعدادی از فعالین فرهنگی از جمله اعضای کانون خیریه تبسم و کانون قرآن و عترت ماوا که در طرح تهیه ارزاق برای نیازمندان همکاری کرده بودند دعوت شدند. در این طرح دانشجویان ابتدا بسته‌های ارازاق را برای نیازمندان تهیه و بسته‌بندی کرده و پس از آن در مناطقی از جمله بلوار توس، مهدی آباد و سایر مناطقی که افراد نیازمند و بی بضاعت در آنها ساکن هستند توزیع کردند.

معاونت دانشجویی فرهنگی نیز در جهت تقدیر از مشارکت دانشجویان و اشاعه فرهنگ نوع دوستی و  نیکوکاری در مراسم افطاری صمیمانه، میزبان این دانشجویان بود.

در این ضیافت که با حضور دکتر جاوید- معاونت دانشجویی فرهنگی و کارشناس فرهنگی برگزار گردید، علاوه بر فعالین فرهنگی، دانشجویان بین‌الملل نیز شرکت کردند. واحد بین‌الملل علوم پزشکی وارستگان در این خصوص گفت:  فعالیت‌های مسیر بین‌المللی سازی دانشگاه، علاوه بر کسب جایگاه بین‌المللی، به ارتقای فرآیندهای دانشگاه نیز کمک کند. چراکه تنها جذب دانشجوی خارجی مهم نیست بلکه این مهم است که دانشجوی خارجی این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب کند و از تحصیل در آن راضی باشد و درنهایت با رضایت از اینجا خارج شود.

در پایان، دانشجویان روزه خود را افطار کردند و این ضیافت با گرفتن عکس یادگاری پایان یافت.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!