دانشجوی بین الملل

برگزاری جلسه معارفه دانشجویان بین‌الملل

یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ علوم پزشکی وارستگان جلسه معارفه 13 نفر از دانشجویان بین‌الملل اهل کشور افغانستان با حضور دکتر جهانگیر_رئیس مرکز، امور بین‌الملل، امور آموزشی و گروه علوم ازمایشگاهی برگزار گردید.بود که برای شرکت در آزمایشگاه‌ها و کلاسهای حضوری در رشته علوم آزمایشگاهی در ایران حضور خواهند داشت.

در ابتدای جلسه معارفه، دکتر مقبلی مدیر امور بین‌الملل ضمن تبریک به دانشجویان گفت: این گروه از دانشجویان بین‌الملل اولین افرادی هستند که وارستگان توانسته است پس از پیگیری‌های فراوان آنها را با مدرک کاردانی پذیرش کرده و تطببق دروس آنها را انجام دهد که این مرهون حمایت‌ ریاست و پیگیری امور آموزشی، گروه علوم آزمایشگاهی و امور بین‌الملل است.

در ادامه دکتر جهانگیر، پس از خوشامدگویی به دانشجویان گفت: امید است شما بتوانید به خوبی دانش و مهارت لازم را در علوم پزشکی وارستگان فراگیرید تا بتوانید در آینده سفیران این مرکز در کشور خود باشید.

پس از آن دکتر حبیبی مدیر گروه علوم آزمایشگاهی نیز به دانشجویان نوورود گفت شما هموطنان من هستید و من برای راهنمایی و کمک به شما همواره آماده هستم و توصیه من به شما این است که از این دوران به نحو احسن استفاده کنید چراکه هریک از شما تجربه کاری بالایی در حوزه علوم آزمایشگاهی دارید و این فرصتی است که بتوانید تحولاتی در کشور خود ایجاد کرده و زمینه‌ساز پیشرفت و توسعه خود و هم‌وطنان افغانستانی باشید.

پس از آنکه آقای نعمتی- مدیر آموزش به بیان مهم‌ترین قوانین آموزشی برای دانشجویان پرداخت، بازدید از کتابخانه و آزمایشگاه‌ها صورت گرفت. همچنین یکی از دانشجویان به نمایندگی گروه به معرفی همه افراد و سابقه کار و میزان تحصیلات هریک پرداخته و درخواست‌ها و دغدغه‌های این دانشجویان را مطرح نمود.

در پایان نیز پس از صرف ناهار، برنامه زیارت از حرم برای دانشجویان مهیا گردید.

برای مشاهده گزارش تصویری این خبر، اینجا کلیک کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!