جلسه معاونین و مدیران

در راستای گسترش تعاملات بین دانشگاهی و با هدف همکاری در حوزه های آموزش، پژوهش و فناوری، جلسه ای با حضور جناب آقای دکتر جهانگیر و معاونین آموزشی و پژوهشی و همچنین اعضای هئیت علمی گروه فناوری اطلاعات سلامت مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان با ریاست دانشگاه سجاد جناب آقای دکتر حائری و جمعی از معاونین و اعضای هیئت علمی  آن دانشگاه در تاریخ 99.07.16 در محل حوزه ریاست دانشگاه سجاد برگزار گردید.

در این جلسه ضمن معرفی علوم پزشکی وارستگان و اشاره به عملکرد و دستاوردهای مرکز توسط خانم دکتر پزشکی معاون پژوهش و فناوری مرکز، پیشنهاداتی در خصوص همکاری های مشترک قابل انجام در حوزه های آموزش، پژوهش و فناوری بین طرفین ارائه شد.

 جناب آقای دکتر جهانگیر رئیس علوم پزشکی وارستگان با تاکید بر نیروی جوان و پویای مرکز، پتانسیل انجام امور آموزشی و پژوهشی را در این مجموعه خوب ارزیابی نموده و خواستار همکاری مشترک با دانشگاه سجاد در خصوص طرح های پژوهشی و فناورانه، امور آموزشی شد.

در این جلسه آقای دکتر حائری نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور وارستگان به عنوان اولین و تنها مرکز غیرانتفاعی وزارت بهداشت در مشهد، عملکرد این مرکز را با توجه به نوپا بودن آن بسیار ارزشمند خواند و آمادگی هر گونه توافق در خصوص امور آموزشی و پژوهشی فی مابین دانشگاه سجاد و علوم پزشکی وارستگان اعلام داشت. همچنین آقای دکتر رضایی نیک معاون پژوهشی دانشگاه سجاد در خصوص همکاری مشترک در انجام پایان نامه های تحصیلات تکمیلی و کاراموزی دانشجویان و استفاده از تجهیزات و امکانات زمایشگاهی،آزمایشگاهی و ….  پیشنهاداتی را ارائه دادند که با استقبال طرفین همراه بود.

در پایان جلسه نیز متن تفاهم نامه پیشنهادی از سوی علوم پزشکی وارستگان تقدیم ریاست دانشگاه سجاد شد تا در نشستی دیگر عقد آن مصوب گردد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!