سوگواره نگین شکسته

دانشجویان وارستگان به تماشای سوگواره نگین شکسته نشستند

برنامه بازدید از تئاتر نگین شکسته به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها ، به همت کانون قرآن و عترت ماوا با استقبال گرم بیش از 120 نفر از دانشجویان برگزار گردید. در این برنامه که شنبه 26 آذر برگزار گردید دانشجویان با سرویس رفت و برگشت تئاتر به محل برگزاری سوگواره فاطمی در برج آسمان رفته و به تماشای این نمایش تاریخی مذهبی نشستند.

تعزیه‌ سوگواره‌ی «نگین شکسته» از 16 آذر تا 9 دی‌ماه 1401 در سه سانس، ساعت های 17، 19 و 21 اجرا می‌شود. نگین شکسته، حکایت رنج ها و اتفاقات مهم تاریخی پس از رحلت پیامبراکرم (ص) است که کمتر آن را دیده و شنیده‌ایم. پارکینگ رایگان، غرفه ی محصولات فرهنگی، نمازخانه و پذیرایی، از جمله برنامه‌های حاشیه‌ای این تعزیه است.

سوگواره نگین شکسته

مجاوران و زائران رضوی، می‌توانند برای تهیه بلیط رایگان این تعزیه، از طریق سایت Aleyasin.com و تلفن پاسخگوی 05191001212(از ساعت 9صبح تا 5بعدازظهر) اقدام کنند. نهمین سوگواره ی نگین شکسته امسال نیز در مشهدمقدس، میدان هفده شهریور، برج آسمان یک، طبقه سیزدهم برگزار می‌شود.

حسینیه آل یاسین(علیهم السّلام) یادگار «سیّده مرضیه واحدی» و همسر فقیه و خدومش می باشد که از آن زمان تاکنون به اعتلای فرهنگ ثقلین، به عنوان اصلی ترین زیرساخت استحکام نظام اسلامی، همّت گمارده است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!