بازدید نیتک

بازدید ریاست و اعضای هیات علمی وارستگان از خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک

دوشنبه 22 اسفند به همت معاونت پژوهش و فناوری ریاست و اعضای هیات علمی وارستگان از خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک بازدید کردند.خانه خلاق و نوآوری نتیک در بهار 1400 با اهدافی چون تأمین زیرساخت لازم برای کسب و کارها و اشتغال آفرینی، بهبود کیفیت و عملکرد محتواهای تولیدی، کاهش هزینه ها و افزایش تولید، تمرکز بر یک حوزۀ خاص و تأمین جملگی نیازمندی ها با کمک استارتاپ­های وابسته، استفاده از ظرفیت تمامی کارآفرینان خلاق، فراهم آوردن امکان اجرا و توسعۀ ایده­ها فعالیت خود را در مشهد آغاز نمود.
خانه خلاق و نوآوری نتیک در بهار 1400 با اهدافی چون تأمین زیرساخت لازم برای کسب و کارها و اشتغال آفرینی، بهبود کیفیت و عملکرد محتواهای تولیدی، کاهش هزینه ها و افزایش تولید، تمرکز بر یک حوزۀ خاص و تأمین جملگی نیازمندی ها با کمک استارتاپهای وابسته، استفاده از ظرفیت تمامی کارآفرینان خلاق، فراهم آوردن امکان اجرا و توسعۀ ایدهها فعالیت خود را در مشهد آغاز نمود.

آقای دکتر احمدزاده، مدیر اجرایی نیتک ضمن معرفی فضاها و استودیوهای موجود در نتیک گفت: ما در خانه خلاق و نوآوری نیتک قصد داریم با فراهم آوردن محیطی پویا، هیجان انگیز، صمیمی و همچنین در اختیار قرار دادن فضای فیزیکی مناسب و تجهیزات لازم، به عنوان هستۀ مرکزی پرورش و توسعۀ ایدههای بکر، و ساختارشکنان در صنعت استارتاپهای این حوزه شناخته شویم.

همچنین وی افزود: مراحل خدمت رسانی در نیتک شامل آموزش، استقرار، حمایت، خدمات استودیویی، منتورینگ و تجاری سازی است. استارتاپ‌ها با توجه به نیاز خود می‌توانند از برنامه های آموزشی که توسط خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک برگزار می‌شود استفاده کنند. در بحث استقرار نیتک برای سهولت کار هر چه بیشتر تیم های مورد حمایت خود به ارائه زیرساخت‌های مهمی همچون فضای اشتراکی با امکانات میز اختصاصی، منتورینگ تخصصی، اینترنت، اتاق جلسات و … پرداخته است. و در مراحل مختلف از افراد و شتابدهنده ها حمایت می کند.

علاوه براین، این مرکز به عنوان مرکز پیشرو ۴ استودیو تصویری (شامل بزرگترین استودیو ایران) به مساحت ۸۰۰ متر، ۴ استودیو صوتی به مساحت ۲۰۰ متر و فضای کار اشتراکی به مساحت ۲ هزار متر مربع را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.

همچنین در دوره تجاری سازی، محصول به شبکه فروش معرفی‌ می‌شود. سرمایه به صورت نقدی و هوشمند جذب می‌شود و اطلاعات تجاری در اختیار قرار می‌گیرد و قسمت‌های فتی و محتوا توسعه پیدا می‌کند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!