پایگاه ثبت نام کارت اهدای عضو

از برپایی پایگاه ثبت نام کارت اهدای عضو تا برگزاری کارگاه آموزشی

انجمن علمی علوم آزمایشگاهی با همکاری کانون خیریه تبسم، به مناسبت هفته اهدای عضو، به منظور فرهنگ سازی و همچنین دعوت از دانشجویان و اساتید برای دریافت کارت اهدای عضو، پایگاه ثبت‌نام کارت اهدای عضو را در دانشگاه برپا کردند. در این طرح که با استقبال بسیار خوبی همراه بود،بیش از ۶۰ نفر از دانشجویان، اساتید و کارمندان علوم پزشکی وارستگان تنها در یک روز، به جمع افراد دارای کارت اهدای عضو پیوستند.

پس از این برنامه نیز، دکتر خالقی مسئول بخش فرآهم آوری اعضا در بیمارستان منتصریه مشهد، در علوم پزشکی وارستگان حضور یافتند تا دانشجویان را با اهدای عضو و سوالات متداول درخصوص این موضوع آشنا کنند.

ایشان در بازدید از پایگاه ثبت نام کارت اهدای عضو، ضمن تقدیر از،این حرکت خودجوش و خیرخواهانه بیان کرد، دانشجویان به خصوص در دانشگاه‌های علوم پزشکی باید اطلاعات خود را درباره اهدای عضو گسترش دهند و هریک به عنوان سفیر اهدای عضو بکوشند تا فرهنگ و اطلاعات مردم درباره این عمل خداپسندانه افزایش یابد و این باعث افتخار است که دانشجویان علوم پزشکی وارستگان بصورت خودجوش در این پویش شرکت کرده‌اند.

علاوه بر این دانشجویان انجمن علمی علوم آزمایشگاهی و کانون خیریه تبسم، بروشوهایی درباره تاریخچه اهدای عضو، سوالات متداول درباره اهدای عضو و… تهیه کرده بودند، که به داوطلبان اهدا میکردند تا هریک از افراد بتواند در آینده به عنوان سفیر اهدای عضو در جامعه نقش موثری ایفا کند.

برای مشاهده تصاویر اینجا کلیک کنید.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!