اعلام نتایج مرحله دانشگاهی بخش آوایی و معارفی

اعلام نتایج مرحله دانشگاهی بخش آوایی و معارفی

یکشنبه 30 بهمن و سه‌شنبه 2 اسفند، بخش آوایی و معارفی بیست و هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت در رشته به همت معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شد. در بخش معارفی افرادیکه بالای ۸۰٪ امتیاز را کسب کرده‌اند به مرحله مقدماتی کشوری راه پیدا کردند.

در بخش معارفی بیست و هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت و در رشته آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه خانم‌ها یگانه صادقی، یگانه بندار، مائده ذاکری زارچ، فاطمه جوان‌بخت، زهرا قبادی و نرجس آیتی و در رشته احکام شرعی خانم ماهورا رحیمی و در رشته آشنایی با سیره معصومین آقای مهدی حسینی کفشدار با کسب امتیاز بالای 120 از 150 امتیاز به مرحله کشوری راه یافتند.

در بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت در بین دانشجویان شرکت کننده آقای امیرمحمد صلصالی، خانم مائده ذاکری زارچ و خانم فاطمه جوانبخت به ترتیب در رشته های فصیح خوانی نماز و صحیح خوانی قرآن به مرحله کشوری راه یافتند. در بخش اساتید نیز دکتر حسین جاوید در رشته قرآئت به روش ترتیل و خانم عصمت مشعوف در رشته صحیح خوانی قرآن توانستند به مرحله کشوری راه پیدا کنند.

لازم به ذکر است برگزاری آزمون نهایی مرحله سراسری در بخش معارفی در 14 منطقه به صورت حضوری ویژه فینالیستها یکشنبه 14 اردیبهشت ماه 1042 ساعت 11 صبح می‌باشد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!