بازدید

روز یکشنبه 17 آذر 98، مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان میزبان دانش‌آموزان دبیرستان شاهد حکمت بود. این بازدیدکنندگان جوان که محصل پایه‌های دهم و یازدهم دوره‌ی دوم دبیرستان بودند، همراه با دو تن از مشاورین مدرسه به وارستگان آمده بودند.
در ابتدای برنامه، ضمن عرض خوش‌آمدگویی به میهمانان، مدیران سه گروه آموزشی علوم پزشکی وارستگان به معرفی رشته‌های این مرکز پرداختند. خانم دکتر کیفی- مدیر گروه رشته علوم آزمایشگاهی- به معرفی این رشته، دروس آن، بازارکار و ویژگی‌هایی که یک دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی باید دارا باشد پرداختند. خانم زارعی شرق-عضو هیأت علمی گروه علوم تغذیه- در سخنرانی خود دانش‌آموزان را به چالش کشیده و از آن‌ها سوالاتی درباره رشته علوم تغذیه و فرصت‌های شغلی آن مطرح کردند و پس از مشارکت دانش‌‌آموزان توضیحات کاملی درباره این رشته ارائه کردند. آقای دکتر مظاهری – مدیر گروه رشته فناوری اطلاعات سلامت- ویدیویی درباره رشته HIT پخش کردند که درباره موارد استفاده این رشته در زندگی انسان‌ها توضیح می‌داد و در ادامه به توضیح دروس مطالعاتی این رشته، فرصت‌های شغلی و بازارکار تازه آن پرداختند. ایشان همچنین به مهارت آموزی دانشجویان وارستگان اشاره داشتند و درباره کارگاه‌هایی که برگزار می‌شود توضیحاتی ارائه دادند. در پایان این بخش کانال‌های مجازی وارستگان برای دانش آموزان معرفی شد.
پس از پذیرایی مختصر، دانش آموزان در دو گروه به بازدید از آزمایشگاه‌های میکروب‌شناسی و خون‌شناسی، انگل‌شناسی، بیوشیمی و شیمی فیزیک پرداختند و بازدید خود را با بازدید از کتابخانه به پایان بردند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!