باشگاه فناوری یونسکو

باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو هم به جمع حامیان چهارمین همایش فناوری اطلاعات و ارتقاء سلامت پیوست

باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو به‌عنوان یک نهاد بین‌المللی در زمینه دانش، فناوری و خلاقیت به عنوان حامی معنوی چهارمین همایش فناوری اطلاعات و ارتقاء سلامت که با محوریت سلامت هوشمند 19 تا 21 آبان 1400 در علوم پزشکی وارستگان برگزار می گردد، قرار گرفت.

چهارمین همایش فناوری اطلاعات و ارتقاء سلامت با محوریت سلامت هوشمند 19 تا 21 آبان 1400 در علوم پزشکی وارستگان برگزار می گردد، در این راستا باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو با عقد تفاهم نامه‌ای حامی معنوی این همایش قرار گرفت.
اعضای علمی همایش قابلیت عضویت در این باشگاه واستفاده از مزایای معتبر باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو را براساس فایل پیوست دارند.
از طرفی شرکت کنندگان محترمی که مقاله آنها بصورت سخنرانی پذیرش گرفته است، نیز می توانند براساس راهنمای پیوست، گواهی بین‌المللی از باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو دریافت کنند.

باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو به‌عنوان یک نهاد بین‌المللی در زمینه دانش، فناوری و خلاقیت است که تحت‌نظر کمیسیون ملی یونسکو ایران و شبکه فدراسیون جهانی باشگاه‌های یونسکو به فعالیت مشغول است. شروع به کار این باشگاه دانش‌پایه، از مهرماه ۱۳۹۹ با همکاری تعدادی از جوانان نخبه در ایران صورت گرفت. تا با نگاهی دانش‌بنیان و خلاقانه در همه حوزه‌های فرهنگی، علمی و آموزشی به‌عنوان یک نهاد بین‌المللی عمل کرده و فرصت‌های رشد و بالندگی را در تمامی سطوح علمی و فناور محور برای تمام جوانان و نخبگان کشور ایجاد کند و مسیر تجاری‌سازی را برای فناوری‌های نوین هموار سازد. به همین دلیل باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو در راستای بهره‌بردن از فناوری‌های جدید برای برطرف نمودن نیازهای کشور و حل‌وفصل مسائل و مشکلات مربوط به توسعه پایدار و با اتکا به توان متخصصان و نخبگان داخل و خارج کشور در زمینه‌های زیر به فعالیت مشغول است:

فناوری‌های حوزه بلاکچین و رمز ارزها
هوش مصنوعی، و سامانه‌های هوشمند اطلاعاتی
اینترنت اشیا و فناوری‌های جدید در این حوزه
فین‌تک و فناوری‌های جدید حوزه‌های مالی
آخرین دستاوردها مربوط فناوری اطلاعات
فناوری‌های حوزه سلامت

پیش از این انجمن فناوری اطلاعات و ارتقاء سلامت، انجمن علمی انفورماتیک پزشکی ایران، انجمن علمی مدیریت اطلاعات سلامت ایران و دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به عنوان حامیان معنوی در این همایش شرکت کرده بودند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!