جلسه برنامه ریزی پیج سلامتکده

چهارشنبه 17 اردیبهشت جلسه‌ای با حضور ریاست، اساتید مسئول امور دانشجویی، مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی به منظور بررسی روند پیج سلامت وارستگان برگزار گردید و برنامه‌ریزی های لازم جهت اهداف این پیج صورت گرفت.

پیج سلامت وارستگان که از آذرماه سال 1399 فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده است، صفحه‌ای با محتوای دانستنی های سلامت برای سبک زندگی سالم است  که با نظارت اعضای هیئت علمی علوم پزشکی وارستگان به هدف ارتقای سطح علمی مخاطبان و به خصوص دانشجویان به کمک اینفوگرافی و انیمیشن‌های جذاب می‌باشد.
چهارشنبه 17 اردیبهشت در جلسه‌ای که با حضور ریاست، اساتید مسئول امور دانشجویی، مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی به منظور بررسی روند پیج سلامت وارستگان برگزار گردید درباره نحوه افزایش مخاطبان و افزایش  و برنامه‌ریزی های لازم جهت اهداف این پیج صورت گرفت.
هدف پیج سلامت وارستگان آگاه کردن مخاطب عمومی در حوزه سلامت و پزشکی (سلامت روان و سلامت پزشکی) با داده‌های معتبر علمی زیر نظر هیئت علمی دانشگاه با زبان و بیان ساده است. به این منظور در جلسه پیشنهاد شد این اقدامات انجام شود:در حوزه باورهای اشتباه در حوزه سلامت و پزشکی و دانستنی‌های دقیق سلامت زیر نظر اعضای هیات علمی آماده شود. سبک زندگی سالم به دور از باورهای خرافی ناسالم در قالب ویدیو، انیمیشن، اینفوگرافی بصورت جذاب و سرگرم کننده به مخاطب ارائه شود.با برقرای ارتباط با مخاطبین محتوای پیشنهادی آنها در حوزه سلامت که موضوع روز بوده و دغدغه بسیاری از افراد خواهد بود، تهیه شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!